Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  493339,299
  % 1,42
 • ETHEREUM/TL
  17717.06
  % 2,02
 • RIPPLE/TL
  11.21
  % 8,39
 • BITCOIN CASH/TL
  5609.55,201
  % 2,18
 • LITECOIN/TL
  2067.36
  % 3,36
 • COSMOS/TL
  179.68
  % 4,28
 • CARDANO/TL
  10.32
  % 4,50
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Sıcak Gelişme: Binance Yeni Bir Altcoin Listeliyor! Fiyat Patladı

Dev Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu. Borsa, Innovation Zone platformunda Perpetual Protocol’ü (PERP) PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP/USDT işlem çiftleriyle listeliyor. Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi.

Binance, yeni bir altcoin projesini listeleyeceğini duyurdu! Fiyat fırladı

Süreç hacmiyle dünyanın önder Bitcoin ve kripto para borsası pozisyonunda olan Binance, yeni bir altcoin projesini listeliyor. Borsa, Innovation Zone platformuna Perpetual Protocol’ü (PERP) ekliyor. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla mevzuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

Binance, Innovation Zone’de Perpetual Protocol’ü (PERP) listeleyecek ve 19 Mart’ta Türkiye saati ile 11:00’de  PERP/BTC, PERP/BUSD ve PERP USDT ticaret çiftleri için süreçleri etkinleştirecek. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya PERP yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve öbür kripto paralardan daha yüksek risk teşkil etmesi beklenen olan yeni, yenilikçi token ticareti yapabildikleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir kesimi olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. PERP, olağan riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir kripto paradır ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına maruz kalacaktır. Lütfen kâfi risk idaresini uyguladığınızdan, PERP temelleri konusunda kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. PERP Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Borsanın listeleme duyurusu ile kripto paranın fiyatı sert yükseldi. Altcoin’in fiyatı 8,10 dolar düzeylerinden 16,14 dolar düzeylerine kadar tırmandı. Bu sayılar kripto parada yüzde 100’lük bir artış yaşandığını gösteriyor.

Tanınan kripto para Perpetual Protocol (PERP) nedir?

Perpetual Protocol, sanal bir otomatik piyasa yapan (vAMM) tarafından mümkün kılınan, merkezi olmayan bir kalıcı kontrat protokolüdür. Perpetual Protocol üzerinde yatırımcılar, karşı tarafa gereksinim duymadan vAMM’lerle kalıcı kontratlarda ticaret yapabilirler. PERP, platformun mahallî yardımcı tokenidir ve platform idaresi ve staking için kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance