Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat ATH Yaptı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  480407,497
  % 0,70
 • ETHEREUM/TL
  17141.52
  % 1,13
 • RIPPLE/TL
  10.43
  % 19,63
 • BITCOIN CASH/TL
  5399.42,114
  % 3,44
 • LITECOIN/TL
  1972.16
  % 8,07
 • COSMOS/TL
  170.54
  % -1,73
 • CARDANO/TL
  9.86
  % -0,66
 • TETHER/TL
  8.13
  % -0,47

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat ATH Yaptı

Sıcak Gelişme: Binance Bu Altcoin’i Listeliyor! Fiyat ATH Yaptı

Dev Bitcoin ve altcoin borsası Binance, bugün yeni bir altcoin projesini platformunda listeleyeceğini duyurdu. Borsa Stafi (FIS)’yi, 3 Mart TSİ 11:00 prestijiyle “FIS/BTC, FIS/BUSD ve FIS/USDT” süreç çiftleri ile listeleyecek. Altcoin’in fiyatı duyurunun akabinde tüm zamanaların en yüksek düzeylerini gördü.

Binance bu altcoin projesini listeliyor! Fiyat yüzde 203 yaptı

Başkan Bitcoin ve kripto para borsası Binance, yeni bir altcoin projesini platformunda listeleyeceğini açıkladı. Borsa Stafi (FIS)’yi listeleyeceğini şu açıklama ile duyurdu:

Binance, Stafi’yi (FIS) Innovation Zone’de listeleyecek ve 3 Mart TSİ 11:00 itibarıylaFIS/BTC, FIS/BUSD ve FIS/USDT ticaret çiftleri için alım satımı açacak. Kullanıcılar artık ticarete hazırlık olarak borsaya FIS yatırmaya başlayabilirler. Innovation Zone, kullanıcıların daha yüksek oynaklığa sahip olması ve öteki kripto paralardan daha yüksek risk oluşturması olası yeni, yenilikçi token’ları alıp satabilecekleri özel bir ticaret bölgesidir. Innovation Zone’da süreç yapmadan evvel, tüm kullanıcıların Binance Kullanım Koşullarını dikkatlice okumaları ve Birinci Sorumluluk Reddi’nin bir kesimi olarak bir anketi doldurmaları için Innovation Zone ticaret sayfasının web sürümünü ziyaret etmeleri gerekmektedir. Lütfen Innovation Zone’deki ticaret çiftlerinde rastgele bir ticaret kısıtlaması olmayacağını unutmayın. FIS, olağan riskten daha yüksek risk içeren nispeten yeni bir altcoin’dir ve bu nedenle muhtemelen yüksek fiyat oynaklığına tabi olacaktır. Lütfen kâfi risk idaresini uyguladığınızdan, FIS’in temelleri ile ilgili kendi araştırmanızı yaptığınızdan ve ticarete geçmeden evvel projeyi tam olarak anladığınızdan emin olun. FIS Listeleme Fiyatı: 0 BNB.

Stafi (FIS) fiyatı duyurunun akabinde fırladı. Kripto para, yüzde 25 artışla 4,66 dolar düzeyine yükselerek tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştı. Aylık bazda ise kripto para, yüzde 203 oranında artış gördü.

Stafi (FIS) nedir?

StaFi, stake edilmiş varlıkların likiditesini ortaya çıkaran bir DeFi protokolüdür. FIS, platformun lokal tokenidir ve zincir üzerinde idare, paha yakalama, staking ve süreç fiyatlarını ödemek için kullanılır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance