Sıcak Gelişme: Binance 5 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334898,265
  % 4,15
 • ETHEREUM/TL
  23013
  % 8,72
 • RIPPLE/TL
  6.19
  % 2,93
 • BITCOIN CASH/TL
  4567.19,435
  % 1,72
 • LITECOIN/TL
  1196.02
  % 2,74
 • COSMOS/TL
  109.33
  % 7,21
 • CARDANO/TL
  11.64
  % 2,45
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Sıcak Gelişme: Binance 5 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Sıcak Gelişme: Binance 5 Yeni Altcoin Çiftini Listeliyor!

Binance, bugün gerçekleştirdiği duyurusunda beş yeni altcoin çiftini platforma ekleyeceğini açıkladı. En büyük kripto para ünitesi borsası, AAVE/BRL, ADX/BUSD, DEXE/USDT, EOS/AUD ve LTO/BUSD paritelerini ekliyor. Bu beş çift için alım satım 23 Temmuz 2021’de, Türkiye saatiyle 13:00’da başlayacak. İşte Binance’in açıklaması…

Binance, yarın beş yeni altcoin çiftini listeleyecek

Tanınan Bitcoin ve kripto para borsası Binance, beş yeni altcoin çiftini listeleyeceğini açıkladı. AAVE/BRL, ADX/BUSD, DEXE/USDT, EOS/AUD ve LTO/BUSD süreç çiftleri için ticaret 23.07.2021, saat 13:00’da açılacak. Borsa, mevzuya yönelik açıklamasında aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

Binance, AAVE/BRL, ADX/BUSD, DEXE/USDT, EOS/AUD ve LTO/BUSD süreç çiftleri için 23.07.2021’de açılacak. Lütfen unutmayın: AUD ve BRL fiat para üniteleridir ve öbür rastgele bir kripto para ünitesini temsil etmez. Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen süreçlerinizi dikkatli yapın. Binance, yüksek kaliteli coin seçmek için elinden gelenin en güzelini yapacaktır, fakat ticari kayıplarınızdan sorumlu olmayacaktır.

Platform, Avusturya Doları (AUD) ve Brezilya Realinin (BRL) fiat para üniteleri olduğuna dikkat çekiyor. AAVE ve EOS coin’leri için eklenen bu çiftler dışındakiler, kripto para ünitesi. Örneğin Binance USD (BUSD) ve Tether (USDT), ABD dolarına sabitlenmiş stablecoin’lerdir.

Borsa, platforma eklemeler yapmaya devam ediyor

Coinrot.com olarak da bildirdiğimiz üzere borsa, geçtiğimiz günlerde, Convert & OTC portalına 4 yeni altcoin eklediğini duyurmuştu. Platforma eklenen coin’ler Theta Network (THETA), Internet Computer (ICP), Avalanche (AVAX) ve TFUEL olmuştu.

Öte yandan, geçtiğimiz haftalarda, 3 altcoin’i delist edeceklerini duyurmuştu. Borsa, OST (OST), Ripio Credit Network (RCN) ve WePower (WPR) isimli altcoin’ler için takviyesini 16 Temmuz’da sonlandırdı. Bu 3 coin’in liste dışı edilmesinin sebepleri olarak grubun proje taahhüdü, geliştirme faaliyetinin düzeyi ve kalitesi, süreç hacmi ve likidite, ağın taarruzlara karşı kararlılığı ve güvenliği, ağ/akıllı mukavele kararlılığı, halkla irtibat seviyesi, etik korkular, ekosisteme katkı üzere hususlara dikkat çekilmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj