SEC Ve Ripple Davasında Yeni Gelişme: Brifing İçin Anlaşıldı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488561,220
  % 0,00
 • ETHEREUM/TL
  17541.32
  % 0,62
 • RIPPLE/TL
  11
  % 8,53
 • BITCOIN CASH/TL
  5514.46,687
  % 1,28
 • LITECOIN/TL
  2032.47
  % 4,32
 • COSMOS/TL
  178.18
  % 4,36
 • CARDANO/TL
  10.28
  % 4,05
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,25

SEC ve Ripple Davasında Yeni Gelişme: Brifing İçin Anlaşıldı

SEC ve Ripple Davasında Yeni Gelişme: Brifing İçin Anlaşıldı

ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu (SEC) ile Ripple ortasındaki dava, yakın geçmişte epey gelişme gördü. Davada iki taraf, kişisel sanıkların misyondan alınma taleplerine brifing vermek için önerilen bir program üzerinde anlaştılar. Bir avukat olan James K. Filan Twitter üzerinden şunları söyledi:

Üstteki belgede, davadaki sanıklar, Ripple kurucu ortağı Christian A. Larsen ve Bradley Garlinghouse, “Bireysel Davalıların reddetme taleplerini bilgilendirmek için önerilen bir programla ilgili bir mutabakata vardıklarını” belirtti. Bu, devam eden davanın karışık vakit çizelgesinde bir netlik düzeyi sunuyor.

Kripto topluluğu, hem SEC hem de Ripple tarafından ortaya konulan birçok evrakın içinde yüzüyor. Ripple CEO’su ve kurucu ortağı, SEC’in şirket aleyhindeki değiştirilmiş şikayetlerini reddetme niyetlerini belirten bir mektup göndermişti. Fakat SEC, birkaç gün evvel bu önergeyi “bile bile yapma sorumluluğu” diyerek reddetmişti. Bu, SEC’in, Ripple’ın “XRP’nin bir menkul değer olarak görülebileceğini bilmekten kaçındığını” sav ettiği manasına geliyordu.

Üstteki mektup SEC tarafından, Yargıç Torres’i sanıkların önerilen programla ilgili muahedesi hakkında bilgilendirmek için sağlanmıştır. Bu mektuplara ek olarak, Garlinghouse ve Larsen’in hukuk grubu dilekçe verdiler. Bu, temel olarak “davacı ile çıkmaza girilen birkaç keşif sorununu” ele almak için yapıldı. SEC, brifingi yanıtlaması teklif edileceği için bunu kabul etti. Filan, şunları kaydetti:

Brifing takvimi davayı yürütmek için yalnızca bir adım olsa da, topluluğun izlenecek yolu anlaması için yaz sonuna kadar beklemesi gerekebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance