• BITCOIN
    244756,506
    % 0,68
  • ETHEREUM
    10335.96
    % 3,77
  • RIPPLE
    2.03
    % -0,80
  • BITCOIN CASH
    3309.84,349
    % -0,14
  • LITECOIN
    1048.58
    % -0,05
  • COSMOS
    60.93
    % -4,52
  • CARDANO
    2.63
    % -2,52
  • TETHER
    7.39
    % -0,29

SafePal Wallet Nedir? SFP Token Nedir ve Nereden Alınır ? SFP Token Fiyat Tahmini

SafePal Wallet Nedir? SFP Token Nedir ve Nereden Alınır ? SFP Token Fiyat Tahmini

Kripto para sektöründe gelişmeler devam ediyor ve her yeni gün ya bir proje hayata geçiyor yada yeni bir özellikle karşımıza çıkıyor. Şimdilerde ise yeni bir kripto para cüzdanı uygulaması hayata geçti ve yaptığı ortalıklarla birlikte oldukça iddialı görünüyor. SafePal isimli proje ve onun yerel Kripto parası SFP Token, Binance CEO’su Changpen Zhao tarafından atılan bir tweetle dikkatleri iyice üzerine çekti. Peki SafePal Wallet ve SFP Token nedir? Proje hakkında detaylı bilgi aşağıda belirtilmiştir.

SafePal Wallet Nedir?

SafePal, en güvenli ve kullanımı kolay kripto varlık yönetimi platformu olma misyonuyla, kullanıcıların kripto yönetimindeki deneyimlerini sürekli olarak zenginleştirmeyi hedefliyor. 2018 yılında SafePal ekibi piyasadaki en uygun maliyetli ve oyunun kurallarını değiştiren donanım cüzdanını oluşturdu. Bu yıl daha geniş ve sorunsuz bir kripto cüzdan kullanıcı deneyimi sağlamak için SafePal Yazılım Cüzdanını geliştirdi ve piyasaya sürdü. SafePal yolculuk boyunca, kullanıcılarına daha faydalı özellikler getirmek için Binance, Harmony, Tron, Uniswap, Simplex ve BTCDirect gibi ortaklarla stratejik ortaklıklar kurdu. Günümüzde, SafePal kullanıcıları, kripto varlıklarını SafePal donanım ve yazılım cüzdanları aracılığıyla güvence altına almakla kalmayıp, aynı zamanda tüm SafePal Uygulaması aracılığıyla parmak uçlarında kripto satın alabilir, takas edebilir, takas edebilir ve Dapp’lara erişebilir. Ayrıca günümüzde SafePal Wallet, 80’den fazla ülkede yaklaşık 60.000 kullanıcı tarafından kullanılmaktadır.

SafePal Wallet Nedir? SFP Token Nedir ve Nereden Alınır ? SFP Token Fiyat Tahmini

SFP Token Nedir ve Nereden Alınır?

SFP Token, tüm SafePal ekosistemini besleyen bir yardımcı programdır. SafePal tarafından Binance Akıllı Zincir üzerinde 500.000.000 adet olarak üretilmiştir. Kullanıcılar, SafePal Donanım Cüzdanı ve SafePal Swap gibi SafePal ürün ve hizmetlerinde indirimler için SFP’yi kullanabilir.  SFP sahipleri, ekolojik ortaklardan token airdrop, stake etme ödülleri veya sınırlı SafePal NFT’ler gibi teşviklerden yararlanma ayrıcalığına sahiptir.  Ayrıca SFP sahipleri, teklifler oluşturma ve SafePal ürünlerine yeni blok zincirleri ekleme gibi yeni özellikler için oy verme yeteneğine sahiptir. Şuanda SafePal Token her hangi bir borsada işlem görmüyor, o yüzden satın almak için biraz beklemeniz gerekiyor. Listelenmesi beklenen borsalar arasında ise Binance, Uniswap, 1inch, Aave, Compound ve Sushiswap bulunuyor.

SFP Token Airdrop Nedir?

SafePal ekibi cüzdan üzerinden düzenlediği etkinlikle birlikte bazı görevleri yerine getiren kullanıcılara ödül olarak SFP Token vereceğini açıkladı. Açıklamadan kısa süre sonra ise ödül havuzu bitti, aşırı ilgi ile karşılaşan ekip “Güçlü desteğiniz sayesinde tüm ödül havuzları talep sınırına ulaştı ve bu nedenle kapatıldı.” dedi. Ayrıca airdrop için ikinci bir aşamasının olması ekibin gündemi arasında yer alıyor. Konuyla ilgili olarak ekip “Mevcut donanım cüzdanı ödülleri de dahil olmak üzere SFP airdropunun topluluklara ikinci bir aşaması olacak.” sözlerine yer verdi ama net bir tarih söylemedi.

SFP Token Fiyat Tahmini

SafePal ekibi tarafından hayata geçirilen cüzdan uygulaması ve SafePal Token kullanıcılar tarafından oldukça ilgi gördü. Ayrıca proje birçok büyük proje ile birlikte çalışıyor, bu ortaklıklar sayesinde SafePal Token piyasaya güçlü bir şekilde girebilir. Özellikle Binance gibi bir borsayla birlikte çalışan projeler çok hızlı bir şekilde değer kazanabiliyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız Telegram ve Twitter Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.