• BITCOIN
  235415,106
  % -9,08
 • ETHEREUM
  8979.11
  % -9,29
 • RIPPLE
  2.05
  % -5,66
 • BITCOIN CASH
  3250.1,114
  % -11,34
 • LITECOIN
  987.58
  % -9,45
 • COSMOS
  58.23
  % -10,41
 • CARDANO
  2.48
  % -7,99
 • TETHER
  7.38
  % -0,39

Ripple Yorum XRP Köprü İşlevi Görüyor

Ripple Yorum XRP Köprü İşlevi Görüyor

Ripple (XRP) üçüncü en değerli kripto para birimi olmasına rağmen, Ripple için durum karışık görünüyor. Kullanıcılar tarafından Ripple için yapılan en önemli yorum, perakende yatırımcılar ve tüccarlar için bir kullanım durumu olup olmadığı üzerine görünüyor. Kullanıcı ve yatırımcılar Ripple’ın sadece bankalar ve finans kurumları için bir bozuk para olup olmadığını, Bitcoin ile XRP’nin “tokenomisi” arasındaki fark nedeniyle varlığın herhangi bir yatırım potansiyeli olup olmadığını soruyorlar.

Ripple’ın merkezi olmayan finans gibi eğilimlere odaklanan geliştirici platformu Xpring’in bir raporuna göre, kripto para biriminin perakende yatırımcılar için giderek artan bir kullanım durumu var.

Görüşüne göre Ripple, Borsalar arasında bir köprü görevi görüyor. Xpring’ın raporuna göre XRP, kripto para borsaları arasında varlık aktarımı için bir araç olarak kullanıyor. Bu Ripple (XRP) için ödenen işlem ücretinin Bitcoin, Ethereum ve Tether’in işlem ücretine kıyasla çok düşük olmasından kaynaklanıyor.

Ripple Yorum XRP Köprü İşlevi Görüyor

Konu hakkında yapılan analizler, Ethereum işlem ücretleri her yükseldiğinde, XRP/ETH çiftinin işlem hacmiyle birlikte döviz hesapları arasında gönderilen XRP işlemlerinin sayısında bir artış olduğunu gösterdi. Bu analiz, altcoinin köprü para birimi olarak kullanım bulduğunu gösterir, ancak bu faktörün tek başına uzun vadede kripto para birimini artırma olasılığı düşüktür. Analistler Ripple için olumsuz yorum yapıyor.

Ripple Yorum Tahtı Sallanıyor

Popüler altcoin Ripple için yapılan yorum ve analizler olumsuz görünüyor. Detayları haberimizde Ripple (XRP) Fiyat Tahmini Analistler Ne Söylüyor başlılık yazımız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte gün içinde Tether (USDT) işlem hacmi ve piyasa değeri bakımından Ripple geride bıraktı. 8.79 milyar dolar piyasa değerine sahip Tether, 8.6 milyar dolar piyasa değerine sahip XRP’yi geride bıraktı. Coingekco üzerinden alınan verilere baktığımız zaman Ripple gün içinde üçüncü sıraya tekrar yerleşti. Bu gelişme sonrası Ripple tahtının salladığı izlenimi ortaya çıktı.