Ripple Yatırımcılarına Müjde: XRP’ye NFT’ler Geliyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484182,746
  % 1,84
 • ETHEREUM/TL
  17323.42
  % 2,29
 • RIPPLE/TL
  10.76
  % 24,61
 • BITCOIN CASH/TL
  5483.06,309
  % 4,96
 • LITECOIN/TL
  2014.18
  % 10,45
 • COSMOS/TL
  172.37
  % -0,47
 • CARDANO/TL
  9.92
  % -0,19
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

Ripple Yatırımcılarına Müjde: XRP’ye NFT’ler Geliyor!

Ripple Yatırımcılarına Müjde: XRP’ye NFT’ler Geliyor!

Ripple takviyeli geliştirme stüdyosu XRPL Labs’ın kurucusu Wietse Wind, XRP Ledger’ına fungible olmayan tokenler (NFT’ler) ekleme planlarını duyuruyor.

Ripple geliştiricisi Wietse Wind, XRP Ledger’ına NFT’ler ekleme planlarını duyuruyor!

Wietse Wind, yeni bir tweet’te, XRPL geliştiricilerinin dikkatini, giderek daha tanınan hale gelen eşsiz dijital varlıklara çekiyor. Wietse Wind, geliştiricileri bu tokenlerin XRP Ledger’a nasıl getirileceği konusundaki fikirlerini paylaşmaya çağırıyor. NFT’ler eşsiz kriptografik özelliklere sahiptir ve hiçbiri birbirine benzemez. 

Bu nedenle, koleksiyonlar, sanat yapıtları ve sanal toprakların parselleri üzere dijital öğelerin sahipliği ve kıtlığı doğrulanabilir. Wietse Wind, non-fungible NFT özniteliğinin, onu paylaşılan ve çoğaltılan XRP üzere öbür kripto varlıklardan ayırdığını belirtiyor. Witse Wind, XRP Ledger’ındaki NFT süreçlerinin Ethereum üzere öbür Blockchain’lerdeki süreçlerden farklı çalışacağını da vurguluyor.

YouTube yıldızı Logan Paul, kısa bir müddette 3,5 milyon dolardan fazla dijital eser sattı

Wietse Wind, kullanıcıların diğer bir kullanıcıdan sadece, verenin hesabını ve güvenebilecekleri token kodunu listeleyen bir TrustSet sürecini imzalamayı kabul etmeleri halinde muhakkak token’leri alabileceklerini söylüyor. Wietse Wind, balonlaşan NFT alanına artan ilginin ortasında teklifini başlattı. Son vakitlerde kendi NFT sanat yapıtını yayınlayan YouTube yıldızı Logan Paul, 24 saatten kısa bir müddette 3,5 milyon dolardan fazla dijital eser sattı.

anal porno izle

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance