• BITCOIN
  271021,525
  % -1,50
 • ETHEREUM
  10447.91
  % 9,95
 • RIPPLE
  2.22
  % 2,91
 • BITCOIN CASH
  3837.58,110
  % -0,24
 • LITECOIN
  1156.68
  % 1,49
 • COSMOS
  69.69
  % -6,78
 • CARDANO
  2.77
  % -0,39
 • TETHER
  7.47
  % -0,37

Ripple (XRP) Airdrop: Spark Token Airdrop Nedir? Nasıl Katılınır?

Ripple (XRP) Airdrop: Spark Token Airdrop Nedir? Nasıl Katılınır?

Coin Haber – XRP’de uzun zamandır beklenen ve 12 Aralık 2020 tarihinde gerçekleşecek olan Spark token airdrop nedir? Spark (FXPR) token airdrop hangi borsalar ve cüzdanlar tarafından destekliyor? Ripple’ın desteklediği FXRP token airdrop’a nasıl katılınır?

Ripple (XRP) Airdrop: Spark Token Airdrop Nedir? Nasıl Katılınır?

Spark Token Nedir? Spark Token Nasıl Kazanılır

Ripple desteklediği Blockchain firması Flare Networks tarafından üretilen Spark token, airdrop yoluyla elinde XRP tutan herkes 1:1 oranında dağıtılacak. Spark, bir XRP çatallanması yoluyla oluşturuldu. Platform, XRP ekosistemine akıllı sözleşme işlevselliği getirmeyi amaçlıyor. Dağıtım 12 Aralıkta gerçekleşecek, bu airdrop’a destek veren borsa ve cüzdanlarda Ripple (XRP) tutarak katılabilirsiniz. Flare Networks tahmini olarak 45 milyar FXRP dağıtacak, yazım itibariyle destek veren cüzdan ve borsalar aşağıda yer almaktadır.

Spark Token Airdrop Kampanyasını Destekleyen Borsa ve Cüzdanlar

Bithumb, Probit, ZB, BTSE, Bitrue, Uphold, GateHub, NDAX, CoinSpot, AnchorUSD, BTC Markets, CoinField, eToro, Bitbns, Xumm, Ledger, SafePal, D’Cent, Exodus, Ellipal, Guarda Wallet, Ballet, Cobo Vault, Nexo ve Celsius bu airdrop’a destek veriyor. Bununla birlikte Binance, Kraken ve Bitstamp gibi borsalarda airdrop’a destek vermek için Flare Networks ile iletişim halinde. Önümüzdeki günlerde bu borsaların da FXRP token airdrop destek vermesi bekleniyor.

FXRP Token Airdrop Kampanyasına Nasıl Katılınır?

Airdrop’u destekleyen borsa hesabı ile katılım göstereceksiniz, borsa cüzdanında XRP tutmanız yeterli oluyor. Çünkü borsa talep sürecini ve dağıtımı sizin için yapacaktır. Cüzdanlar ile katılım göstereceksiniz şartlar biraz değişebiliyor, mesela Ledger’da Spark token airdrop’una katılma, XRP Ledger adresinizdeki Mesaj Anahtarı alanını Flare adresinize ayarlamaktır. FXRP talep etmek için, bunu anlık görüntü tarihinden önce yapmak gerekiyor. Son olarak listede yer alan herhangi bir kuruluş ile airdrop’a katılmak için o kuruluşun airdrop destek detaylarını incelemeniz tavsiye edilir. Çünkü bazı kuruluşlarda şartlar değişebiliyor.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.