Ripple Kâhini’nden Şoke Eden Varsayımlar: XRP Ve Bitcoin Bu Düzeyleri Görecek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496704,276
  % -2,05
 • ETHEREUM/TL
  19614.2
  % -2,96
 • RIPPLE/TL
  12.79
  % -9,25
 • BITCOIN CASH/TL
  9117.11,473
  % 31,47
 • LITECOIN/TL
  2515.29
  % 9,32
 • COSMOS/TL
  206.38
  % -7,07
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,66
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Ripple Kâhini’nden Şoke Eden Varsayımlar: XRP ve Bitcoin Bu Düzeyleri Görecek!

Ripple Kâhini’nden Şoke Eden Varsayımlar: XRP ve Bitcoin Bu Düzeyleri Görecek!

Tanınan bir kripto analisti olan Credible Crypto, yatırımcıları Bitcoin (BTC)’in kısa vadeli beklentileri ve kripto piyasalarının geri kalanı hakkında uyarıyor. Credible Crypto’ya nazaran, Bitcoin düzeltmesi bitmedi ve altcoin’leri de eritecek büyük bir çöküş yaşanabilir. Ayrıyeten analist, Ripple’ın devasa bir ralli düzenlemeden evvel mevcut fiyattan muhtemelen %43’ün üzerine düşeceğine inanıyor.

Credible Crypto: Bitcoin düzeltmesi devam edecek ve altcoin’leri de çökertecek!

Bölümde “Credible Crypto” olarak bilinen usta trader, 127.600 Twitter takipçisine, kıymetli iddialarını açıkladı. Analist, Bitcoin‘in (BTC) düzeltme aşamasına devam etmesini ve tüm altcoin piyasasını beraberinde sürüklemesini beklediğini söylüyor. Credible Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

38.000 – 40.000 dolarlık bölgeye hakikat daha da aşağı inmek inanılmaz derecede SAĞLIKLI olur. Bu, bizi yükselişin devamı için hoş bir formda hazırlar. Düşüşten korkmayın. Kucaklayın. BTC…

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: 52.000 doları temizlersek BTC, düşüş eğilimini geçersiz kılabilir

Elliott Wave Teorisi’ni piyasa eğilimlerini ve yatırımcı davranışlarını pahalandırmak için kullanan analist, önde gelen kripto para kilit bir seviyeyi geri kazanabilirse, BTC’nin düşüş eğilimini geçersiz kılabileceğini söylüyor. Credible Crypto bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

52.000 doları temizlersek/temizlediğimizde, potansiyel olarak içeride olan tabandan bahsedebiliriz. O vakte kadar, aşağıya bakın. BTC.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto: Yükseliş rallisinden evvel Ripple 0,30 doları görebilir

Ripple (XRP)’a gelince Credible Crypto, devasa bir yükselişi ateşlemeden evvel mevcut fiyattan muhtemelen %43’ün üzerine düşeceğine inanıyor. Analistin grafiğine nazaran, XRP‘nin bedelini potansiyel olarak ikiye katlayabilecek bir yükseliş rallisi başlatmadan evvel yaklaşık 0,30 doları görmesi bekleniyor. Analistin XRP’deki uzun vadeli yükseliş duruşu, fiyat 0,24 doların altına düşerse geçersiz hale gelecek.

Kaynak: Credible Crypto/Twitter

Credible Crypto, geçtiğimiz devirlerde XRP’nin yaklaşık 0,20 dolara ve daha yüksek bir düzeye yükselmeye devam etmeden evvel 0,168 dolara çekileceğini söyledi. XRP tam da analistin belirttiği üzere hareket etti ve bu düşük düzeye geriledi. Bunun dışında ünlü analist, Ripple’ın kısa vadeli kimi fiyat hareketlerini de gerçek öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance