Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Kıymeti Sonrası BTC Açıklaması - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  355067,120
  % 9,02
 • ETHEREUM/TL
  11258.69
  % 15,01
 • RIPPLE/TL
  3.18
  % 4,99
 • BITCOIN CASH/TL
  3606.23,497
  % 9,19
 • LITECOIN/TL
  1268.3
  % 8,33
 • COSMOS/TL
  134.15
  % 7,52
 • CARDANO/TL
  9.3
  % 3,48
 • TETHER/TL
  7.3
  % -1,92

Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Kıymeti Sonrası BTC Açıklaması

Ripple CEO’sundan Bitcoin’in Devasa Piyasa Kıymeti Sonrası BTC Açıklaması

Ripple CEO’su Brad Garlinghouse bugün kıymetli açıklamalar yaptı. CEO, Bitcoin (BTC) rallisindeki son mükemmel dönüm noktası hakkındaki görüşünü paylaştı.

Ripple CEO’su: Bitcoin İçin Ulaşılan Düzey Kaçınılmazdı

Ünlü CEO’ya nazaran Bitcoin için 1 trilyon dolarlık bir piyasa bedeli kıymetli bir gelişme. Garlinghouse, son tweet’inde, 1 trilyon dolarlık piyasa kıymetine ulaşan Bitcoin (BTC) için yorum yaptı. Bu durumun “şaşırtıcı” bir kilometre taşı olduğunu sav etti. Bu ortada Ripple’ın CEO’su bu muvaffakiyete şaşırmadı.

Bitcoin’in büyüme suratı Ripple CEO’sunu heyecanlandırıyor. Bu bağlamda büyüme kısa vakitte gerçekleşti. Garlinghouse, önümüzdeki on yılın büyük olasılıkla dijital altın için daha parlak fırsatlar sağlayacağını da kelamlarına ekledi.

Bitcoin’in (BTC) piyasa kıymeti – bugüne kadar çıkarılan tüm Bitcoin’lerin (BTC) net pahası – birinci sefer 1 trilyon doları aştı. Toplam kripto para piyasasının kıymeti 1,6 trilyon doları aştı.

Pekala ya XRP?

Geçen hafta, Garlinghouse Ripple için kimi değerli gelişmeleri açıkladı. Buna nazaran şirket ve ABD’li düzenleyici SEC, SEC’in davasını mahkeme öncesi etapta çözemedi. Bu gerçek, SEC’in idaresi büsbütün değişmesine karşın ortaya çıktı.

Ayrıyeten kıymetli bir gelişme olarak SEC davasını değiştirdi. Böylelikle Ripple artık XRP fiyat manipülasyonlarıyla suçlanıyor. Öbür taraftan yalnızca ABD vatandaşlarına XRP tokenları halinde yasadışı menkul değerler sunmakla suçlanıyor.

Eski SEC lideri Mary Jo White, meslektaşlarının Aralık ayında Ripple’ı dava etme kararının “tamamen yanlış” olduğunu itiraf etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance