Reef Finance Nedir? REEF Coin Nedir Ve Nasıl Kazanılır? REEF Yorum - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334217,683
  % 4,26
 • ETHEREUM/TL
  22929
  % 8,79
 • RIPPLE/TL
  6.19
  % 3,01
 • BITCOIN CASH/TL
  4559.29,503
  % 1,57
 • LITECOIN/TL
  1193.93
  % 2,56
 • COSMOS/TL
  108.87
  % 6,88
 • CARDANO/TL
  11.7
  % 3,13
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Reef Finance Nedir? REEF Coin Nedir ve Nasıl Kazanılır? REEF Yorum

Reef Finance Nedir? REEF Coin Nedir ve Nasıl Kazanılır? REEF Yorum

Teknolojik gelişmeler hayatın her alanında etkisini gösterdiği gibi Kripto para alanında da etkisini göstermeye başladı. Öyle ki yakın zamanda Binance Launchpool’da duyurulan bir proje bunun en net örneklerinden birisini teşkil ediyor. Proje yapay zeka ile destekli bir Kripto para projesi olarak karşımıza çıkıyor. Ayrıca Polkadot tarafından desteklenen çok zincirli akıllı getiri motoru ve likidite toplayıcı olan projenin adı Reef Finance’dir. Reef Finance nedir? REEF Coin nedir ve nereden alınır? REEF nasıl kazanılır? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Reef Finance (REEF) Nedir?

Polkadot blok zinciri üzerinde kurulmuş olan cross-chain bir Decentralization Finance (DeFi) projesi olan Reef, yapay zeka destekli kişiselleştirilmiş “Reef Yield Engine” vasıtasıyla akıllı borç verme, borçlanma, stake etme, madencilik hizmeti sunuyor. Reef, müşterileri için bu hizmetleri sunarken hem merkezi hemde merkeziyetsiz borsalar üzerinden likiditeye erişim sunan akıllı bir likidite toplayıcı işlevi görüyor.

Reef Finance (REEF) Coin Nedir ve Nereden Alınır?

Reef Coin ise Reef Finance’ın yerel kripto varlığıdır. Reef Finance platformu için bir yönetişim (governance) tokenı olan REEF ile kullanıcılar, Reef Finance’deki yeni özelliklerin paylaşılması ve sistemdeki bazı parametrelerin yeniden yapılandırılması gibi önemli karalarda söz sahibi olabiliyorlar. Ayrıca yatırımcılar platform içi  hizmetlerde işlem ücretlerini REEF Coin ile ödeyebilirler. Toplam 20.000.000.000 REEF arza sahip olan Kripto para şuanda her hangi bir borsada işlem görmüyor fakat 2020/12/29 06:00 (UTC) tarihinden itibaren Binance’ta REEF/BTC ve REEF/USDT ticaret çiftleriyle alım satıma açılacak. Bununla birlikte Coinbase, Bitfinex ve Huobi gibi borsalarda da listenmesi bekleniyor.

REEF Coin Nasıl Kazanılır?

Yatırımcılar, 2020/12/23 00:00 (UTC) tarihinden itibaren Binance Launchpool üzerinden 30 gün boyunca REEF Coin kazanmak için BNB, BUSD ve DOT tokenlerini ayrı havuzlara koyabilir ve REEF kazanabilirler. Havuz ödülleri için BNB Payı: 360.000.000 REEF Coin, DOT Payı : 180.000.000 REEF Coin ve BUSD Payı: 60.000.000 REEF Coin şeklindedir. Daha detaylı bilgi için Binance Borsası tarafından yapılan açıklamaya göz atabilirsiniz.

REEF Coin Yorum ve Fiyat Tahmini

Reef Finance arkasında duran projelere baktığımız zaman REEF Coin’in yatırımcılar tarafından sabırsızlıkla beklendiğini söyleyebiliriz. Bu şekilde arkasında güçlü projeler olan Kripto paralar çok hızlı bir şekilde değer kazanabiliyor. Özellikle projenin arkasında zaten popüler olan bir altcoin olan Polkadot (DOT) ve kendi alanında lider borsa olan Binance var. O yüzden REEF Coin için yüzleri güldürecek yorumu yapılabilir, yinede bunlar kişisel görüş içerir ve yatırım tavsiyesi değildir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj