Orta Ölçekli Bitcoin Balinalarının Sayısı Son 2 Yılın En Düşük Seviyesinde! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484864,604
  % 1,52
 • ETHEREUM/TL
  17295.28
  % 1,81
 • RIPPLE/TL
  10.55
  % 20,58
 • BITCOIN CASH/TL
  5441.8,645
  % 4,22
 • LITECOIN/TL
  2002
  % 9,38
 • COSMOS/TL
  171.55
  % -1,24
 • CARDANO/TL
  9.91
  % 0,38
 • TETHER/TL
  8.13
  % -0,47

Orta Ölçekli Bitcoin Balinalarının Sayısı Son 2 Yılın En Düşük Seviyesinde!

Orta Ölçekli Bitcoin Balinalarının Sayısı Son 2 Yılın En Düşük Seviyesinde!

Bugün, 28 Şubat 2021’de Bitcoin (BTC) düzeltmesini genişletti. Öncü kripto paranın fiyatı kimi büyük borsalarda 43.800 dolara kadar düştü. Ortalama bir kullanıcı, fiyatın tabana ulaşıp ulaşmadığını varsayım ederken; madenciler ve balinalar karışık sinyaller gönderiyor.

Orta boyutlu Bitcoin balinalarının sayısı son 2 yılın en düşük düzeylerinde

Gazeteci Colin Wu, devam eden düzeltmeden en çok hangi balina kümesinin etkilendiğini gösteren enteresan bir sinyal fark etti. Birinci sınıf zincir üstü tahlil sağlayıcısı Glassnode’dan bir grafik paylaştı. Glassnode’a nazaran en az 10 Bitcoin tutan adresler kulübü, birçok üyesini kaybetti.

Colin Wu, göstergeleri 2019’un başından bu yana görülmeyen düzeylere iten “dikey bir düşüş eğilimi” olduğunu fark etti. Bu sırada Wu, düzeltmeyle sarsılan birtakım büyük “satıcıların” son birkaç gündeki çift haneli Bitcoin (BTC) fiyat düşüşüne karşın token’larını kâr ile sattıklarını kelamlarına ekledi.

Bitcoin (BTC) 22 Şubat’ta 59.500 doların üzerinde tüm vakitlerin en yüksek düzeyine ulaştıktan sonra yüzde 25 düştü. Devam eden gerileme, düzenleyicilerden gelen büyük tenkitlerle çevrili olabilir. Düzeltmenin arkasındaki nedenlere ve piyasadaki öbür altcoin’lerin durumuna bu Kriptokoin haberinden ulaşabilirsiniz.

Madenciler borsalara BTC göndermeyi ne vakit kesecek?

Dayanılmaz yükseliş sinyalleri bile Bitcoin (BTC) fiyatının düşüş eğilimini bilakis çeviremiyor. Bu hafta, New York yetkilileri Tether ve Bitfinex ile bir mutabakata vardı. “Tether FUD’u” nihayetinde sonlandı.

Ayrıyeten, önde gelen Amerika merkezli kripto borsası Coinbase, nihayet halka arzının detaylarını paylaştı. Lakin geçen hafta boyunca Bitcoin (BTC) madenci havuzları agresif bir halde satışa geçti. CryptoQuant’un CEO’su Ki Young Ju, sadece üç gün içinde iki büyük ölçekli satışın gerçekleştiğini belirtti.

Glassnode, satış gücünün ivme kaybetmeye başladığını belirtti. Madenciler, Aralık 2020’den bu yana birinci sefer biriktirmeye geri dönüyor.

konulu porno izle

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance