Müzisyen Jerry Garcia Tarafından Oluşturulan Dijital Sanat Yapıtları NFT Olarak Yayınlanacak - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334719,195
  % 4,65
 • ETHEREUM/TL
  23055
  % 9,99
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 3,07
 • BITCOIN CASH/TL
  4593.97,151
  % 2,15
 • LITECOIN/TL
  1196.14
  % 3,42
 • COSMOS/TL
  109.8
  % 7,43
 • CARDANO/TL
  11.71
  % 3,62
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Müzisyen Jerry Garcia Tarafından Oluşturulan Dijital Sanat Yapıtları NFT Olarak Yayınlanacak

Müzisyen Jerry Garcia Tarafından Oluşturulan Dijital Sanat Yapıtları NFT Olarak Yayınlanacak

Psychedelic rock kümesi Grateful Dead’in gitaristi ve vokalisti efsanevi isim Jerry Garcia’nın yapıtları NFT olarak satışa çıkacak. Jerry Garcia Ailesi bugün, hem kripto para hem de kredi kartı ödemelerini kabul eden müzik, bilet ve topluluk token’ları için bir NFT pazarı olan YellowHeart ile ortaklaşa özel bir üç modüllü NFT koleksiyonunu duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Koleksiyon, müzik efsanesi ve görsel sanatkardan 20 dijital sanat yapıtının yer aldığı An Odd Little Place: The Digital Works of Jerry Garcia (1992-1995) başlıklı büyüleyici bir dijital sanat yapıtı serisi etrafında toplanıyor. YellowHeart ayrıyeten Rock & Roll Hall Of ile iştirak yapıyor. 5 Ağustos’ta Garcia Ailesi üyelerinin de katılacağı özel bir lansman gerçekleşecek. Aktiflik, Garcia’nın 6 Ağustos’ta halka açılacak olan dijital sanat yapıtlarının yer aldığı yeni bir standın ön izlemesini yapacak.

Dijital sanatı benimseyen Garcia’nın koleksiyonu, tutkusuna ve ilham kaynağına heyecan verici bir bakış sunuyor. Neredeyse otuz yıl sonra, NFT görüntüsünün yaratılması, Garcia’nın dijital yapıtlarını yayınlamak için harika bir platform sunuyor. Genel koleksiyon, 17 sonlu sayıda yepyeni kesim içeriyor.

Sanatkarın kızı Trixie Garcia, hususla alakalı şu sözleri kullandı:

“Babam bilgisayarların ve aygıtların büyük bir hayranıydı, blockchain üzere bir şey onun ilgisini sahiden çekerdi. Bir sanatçı olarak Jerry, sanatkarlar için özgürlük potansiyeline kıymet verirdi… Bu sürükleyici görüntüleri paylaşmaktan memnunluk duyuyoruz.”

YellowHeart’ın bu heyecan verici yeni NFT koleksiyonu, Garcia’nın hayranlarına sanatından direkt zevk almaları için çeşidinin tek örneği bir yol sunuyor. Garcia’nın sanat yapıtı, Apple bilgisayarında dijital olarak yaratıldığından, kesimlerini çığır açan en son dijital ortamda sergileyebilmesi, sanatkara ve yapıtlarına uygun bir hareket.

“Jerry Garcia’nın yenilikçi dijital çalışmalarını sergilemek için Garcia ailesiyle ortak olmaktan onur duyuyoruz. NFT teknolojisi, Jerry’nin 26 yıl evvel bilgisayarında yarattığı dijital sanatı sergilemek için harika bir ortam.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj