Mart Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Gayesini Açıklayan Analist, Patlama Yapacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  399768,557
  % -11,36
 • ETHEREUM/TL
  17862.81
  % -13,14
 • RIPPLE/TL
  8.56
  % -21,77
 • BITCOIN CASH/TL
  6258.66,299
  % -18,25
 • LITECOIN/TL
  1856.24
  % -16,26
 • COSMOS/TL
  143.7
  % -13,76
 • CARDANO/TL
  8.41
  % -16,43
 • TETHER/TL
  8.34
  % 0,41

Mart Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Gayesini Açıklayan Analist, Patlama Yapacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

Mart Sonu Bitcoin (BTC) Fiyat Gayesini Açıklayan Analist, Patlama Yapacağını Düşündüğü 3 Altcoin Sıralıyor

Bölümde Smart Contracter olarak bilinen ve yakından takip edilen bir analist, üç merkeziyetsiz finans (DeFi) varlığının patlama yapmaya hazırlandığını söylüyor. 

Kripto para analisti, yeni bir tweet’te Bitcoin (BTC) ve USD paritelerinde güçlü bir hareketin eşiğinde olduğuna inandığı borç verme ve borç alma platformu Aave’yi (AAVE) yakından izlediğini söylüyor:

“Aave, hem USD hem de BTC paritesinde kırılma konusunda dert yaşıyor. Hoş yükselen üçgen formasyonu.”

Smart Contracter’ın radarındaki bir öbür altcoin, geliştiricilerin gerçek dünyadaki varlıkları dijitalleştirmesine imkan tanıyan akıllı kontrat platformu: Avalanche (AVAX). Kripto para analistine nazaran, AVAX şu anki 29 dolarlık fiyatının yaklaşık %50 oranında üzerine çıkmaya hazırlanıyor. 

Smart Contracter’ın listesindeki üçüncü altcoin, haftalarca konsolidasyondan sonra patlamaya hazır olduğunu söylediği merkeziyetsiz borsa SushiSwap (SUSHI).

“İstediğinizi düşünün lakin SushiSwap 1 milyar doların üzerinde piyasa pahasına sahip olan çok az seçkin DeFi altcoin’inden biridir. USD paritesi, tüm vakitlerin en yüksek düzeyinden çabucak evvel, 5 haftadır birikim yapıyor. Sanırım yakında patlayacak.”

Smart Contracter’ın grafiğine nazaran Sushi, mevcut 20 dolarlık fiyatından %40 artışla 28 doların üzerinde bir yükseliş için hazırlanıyor. Son ayağın akabinde, trader Sushi’nin büyük bir düzeltmeye başlayacağını iddia ediyor.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto para analisti, önde gelen kripto para ünitesinin Mart bitmeden evvel tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olacak 73.000 dolara gerçek yolda olduğuna inanıyor.

1.9 trilyon dolarlık basım. Bunun bu kadar kolay olacağını düşünmek mantıksız lakin bu ortamda para arzı artarken, BTC de yükseliyor.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance