“Mars’a Gitmeye Hazırız!” İşte Dünyaca Ünlü Kâhin’den Bitcoin, Ethereum Ve Altcoin Kestirimleri - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  447357,366
  % -1,79
 • ETHEREUM/TL
  21214
  % 6,89
 • RIPPLE/TL
  11.28
  % 0,29
 • BITCOIN CASH/TL
  7796.39,109
  % -0,72
 • LITECOIN/TL
  2283.38
  % 2,54
 • COSMOS/TL
  169.53
  % -1,49
 • CARDANO/TL
  10.26
  % -0,40
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

“Mars’a Gitmeye Hazırız!” İşte Dünyaca Ünlü Kâhin’den Bitcoin, Ethereum ve Altcoin Kestirimleri

Dünyaca ünlü analist ve trader Michaël van de Poppe, Bitcoin ve altcoin piyasalarını pahalandırıyor. Michaël van de Poppe, bölümün yavaş yavaş öteki bir büyük boğa koşusu için hazırlandığını söylüyor. Ayrıyeten analist, kritik Bitcoin, Ethereum ve altcoin kestirimlerini paylaşıyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin önümüzdeki günlerde düzeltmeye devam edebilir!

Başarılı analist Michaël van de Poppe, yeni kestirimlerini paylaştı. Michaël van de Poppe, Bitcoin‘in önümüzdeki günlerde düzeltme etabına devam etmesini beklediğini söylüyor. Michaël van de Poppe, 52.000 dolar düzeyindeki bir diğer reddinin muhtemelen BTC’yi 49.000 doları yine test etmek için geri göndereceğini söylüyor. Bu düzey kaybedilirse, analist bir sonraki amacın 46.000 dolar olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Az evvel tartıştığımız bu 49.000 dolarlık bölgeyi tuttuğumuzda, 56.000 dolara yanlışsız devam edebilmek için 52.000 doları kırmamız gerektiğini düşünüyorum. Ancak tüm bu bölge (44.900 dolar – 52.000 dolar) menzile bağlı bir inşaat haline geldiğinden, yapacağımızı varsaymıyorum.

Michaël van de Poppe: Ethereum yükselecek! Mars’a gitmeye hazırız…

Ethereum’a (ETH) gelince usta analist, üst hakikat bir ivme varken, en büyük ikinci kripto paranın 1.760 dolar aralığına ulaşmak için 1.540 dolar düzeyini itimatla kırması gerektiğine inanıyor. Michaël van de Poppe, bu yaz meteorik bir altcoin dönemi beklerken ETH/BTC’nin hala varsayım edilebileceği üzere bir konsolidasyon basamağında olduğuna inanıyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC’ye bakarsak, hala konsolide ediliyoruz. Hala güç bulmaya çalışıyoruz. Seviyeler hala orada, altcoin’ler hala büyük altcoin yazı için ısınıyor. Fakat genel olarak piyasanın düzeltici bir periyodu olması gerekiyor …Altcoin’ler piyasanın kendisinde daha âlâ performans gösterecek. Kısa vadede USD değerlerimizde düzeltme alabiliriz ve bundan sonra Mars’a gitmeye hazırız.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı varsayımları

Ünlü analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak iddia etti. Ayrıyeten başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz devirlerdeki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü gerçek öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı öteki kripto para varsayımları de var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance