• BITCOIN
  272281,205
  % 0,06
 • ETHEREUM
  10467.98
  % 12,90
 • RIPPLE
  2.22
  % 5,00
 • BITCOIN CASH
  3885.65,606
  % 3,63
 • LITECOIN
  1172.61
  % 4,72
 • COSMOS
  68.49
  % -2,86
 • CARDANO
  2.79
  % 0,76
 • TETHER
  7.46
  % -0,41

Loki Network Nedir? Loki Coin Nereden Alınır? Loki Grafik ve Fiyat Hareketi

Loki Network Nedir? Loki Coin Nereden Alınır? Loki Grafik ve Fiyat Hareketi

CryptoNote protokolüne dayalı özel, güvenli ve izlenemeyen kripto para birimi Loki Network (LOKI) Coin nedir? Loki ne işe yarar? Loki Coin Grafik ve Fiyat Hareketi nasıl değişmiş? Loki nereden alınır? Bu gibi sorunların cevabını aşağıda bulabilirsiniz.

Loki Network Nedir?

Loki Network, anonim ve özel kripto para birimlerinden biri olan Monero’nun bir çatalı olarak yaratıldı. Loki ile geliştiriciler, iletişim ve ticaret için tamamen anonim, özel, güvenli bir ağ oluşturmak istiyorlar. Loki Servis Düğümlerinin ikinci hizmet katmanında bir temel oluşturmak için Monero’nun gizlilik özelliklerini kullanır. Servis Düğümleri, Loki ağı üzerinde özel iletişime izin vermek için diğer özel internet protokollerine benzer bir mimari kullanır. İnternet üzerinden trafiği özel bir şekilde yönlendirmek için merkezi olmayan ağ oluşturmaya yardımcı olan bu eşler arası protokollerdir.

Loki Network Nedir? Loki Coin Nereden Alınır? Loki Grafik ve Fiyat Hareketi

Monero, işlemleri imzalarken kullanıcıları için makul bir reddedilebilirlik oluşturmak için halka imzaları ve gizli adresleri kullanır. Bir halka imzası, biri hariç hepsinin sadece bir tuzak olduğu bir imzalayanlar halkası oluşturarak çalışır. Loki, halka imzalarını Monero ile aynı şekilde kullanırken, Monero’nun minimum 5 olan halka boyutunu minimum 10 halka boyutunu uygulayarak Monero’da da iyileşme sağlar.

Gizli adresler ayrıca bir işlemin alıcısının açık anahtarının hiçbir zaman işlemlerine bağlanmamasını sağlar. Bunlar, Loki Network ağına her işlem gönderildiğinde tek kullanımlık bir gizli adres oluşturarak çalışır. Fonlar bu adrese gönderilir ve alıcı bu adres için özel bir harcama anahtarı hesaplayarak fonların sahipliğini kendi genel adreslerini açıklamadan almalarına izin verir. Alıcılar için bu anonimlik, Loki ağının temel özelliklerinden biridir.

Loki Coin Nedir? Loki Network Grafik ve Fiyat Hareketi

Loki Coin, gizlilik odaklı projenin yerel Kripto parasıdır. Sınırsız arza sahip olan Loki coin için dolaşım arzı yazım itibariyle 51.596.178 adet olarak görünüyor. Ayrıca son 24 saat içinde %68.5 civarında yükseliş gösteren gizlilik odaklı kripto varlık 0,6242 dolar civarında işlem görüyor. Loki Coin’in son 24 saatlik ticaret hacmi 1.620.510 dolar ve ayrıca piyasa değeri 32.482.455 dolar şeklindedir. Bu piyasa değeri nedeniyle kripto paralar arasında 199. sırada yer alıyor almaktadır. Bununla birlikte Loki için tüm zamanların en yüksek seviyesi 1,20 dolar ve en düşük seviyesi ise 0,10735 dolar olarak kayıtlara geçmiş. Son olarak Loki coin KuCoin, Bittrex, TradeOgre, Binance DEX gibi borsalar üzerinde alınıp satılabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.