• BITCOIN
  241711,301
  % 1,98
 • ETHEREUM
  10656.35
  % 16,81
 • RIPPLE
  2.05
  % 1,74
 • BITCOIN CASH
  3314.63,596
  % 3,67
 • LITECOIN
  1058.13
  % 3,90
 • COSMOS
  61.56
  % -0,66
 • CARDANO
  2.68
  % 4,13
 • TETHER
  7.41
  % -0,05

Kredi Kartı İle Bitcoin Alabileceğiniz Borsalar

Kredi Kartı İle Bitcoin Alabileceğiniz Borsalar

Coronavirüs ve ekonomik istikrarsızlık sonrası insanların günümüz ekonomisine güveni azaldı ve klasik yatırım aracı olan altına dönüşler hızlandı. Klasik yatırım dışında insanların sık sık adını duyduğu Bitcoin ve Kripto paralara olan ilgiside artmış durumda. Öyle ki son bir ay içinde Bitcoin ve Kripto para alanların sayısında inanılmaz bir artış söz konusu. BtcTürk CEO’su Özgür Güneri, Bitcoin’den bahsederek “Kariyerim süresince çok kriz gördüm ama fiyatı bu denli düşen bir varlığa, yatırımcıların ilgisinin arttığını ilk kez gördüm.” dedi. BtcTürk CEO’su Güneri, son bir ay içinde BtcTürk’e Türk lirası yatıran kişi sayısının arttığını dile getirdi. Bununla birlikte insalar en kolay şekilde Bitcoin ve Kripto para almak için yollar arıyor, bu yollardan biriside Kredi kartı ile Bitcoin almak. Bu yazımızda Kredi kartı ile Bitcoin ve Kripto para alabileceğiniz borsalarının bir kaçına yer vereceğiz.

Kredi Kartı İle Bitcoin Satan Borsalar

Bu borsalar kısaca şu şekildedir. Binance.com, Bitcoin.com, Cex.io, Market Bayebit.com bu listede yer alan bazı kuruluşlardır. Kısaca hepsi hakkında aşağıda bilgi yer alıyor.

Binance: Şuanda Kripto para borsaları içinde, Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz en büyük borsa Binance olarak söylenebilir. Binance üzerinden Kredi kartı ile Bitcoin dışında on üç farklı kripto para alabilirsiniz. Kredi kartı ile alınabilen bu Kripto paralardan bazıları ise Ethereum, EOS, Xrp, Binance Coin, Usdt, TRX şeklinde yer alır.

Bitcoin.com: Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz bir başka Kripto para borsası ise Bitcoin.com sitesidir. Bu borsa üzerinden Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz gibi Ethereum, Binance Coin, Xrp, Xlm, Litecoin gibi farklı kripto paraları da alabilirsiniz.

Cex.io: Yine Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz bir başka borsa ise Cex.io olarak karşımıza çıkmaktadır. Cex.io üzerinden Kredi kartı ile Bitcoin dışında Bitcoin dışında Ethereum, XRP, BitcoinCash, Tether, Litecoin, BinanceCoin, EOS, BitcoinSV, Stellar, TRON, Cardano, Monero, IOTA, NEO, Dash satın alabilirsiniz.

Market Bayebit: Son sitemiz ise Market Bayebit olarak karşımıza çıkıyor. Bu site üzerinden Kredi kartı ile Bitcoin alabileceğiniz gibi onlarca farklı Kripto para alabilirsiniz.

Not: Kredi kartı ile Bitcoin almadan önce kesilecek komisyon ücretleri karşılaştırmanız, daha uygun fiyata Bitcoin ve Kripto para almanıza olanak sağlar. Komisyon ücreti dışında diğer şartlarıda kontrol ediniz. Coinrot.com yanlış yapılan işlemlerden sorumlu değildir. İşlemler hakkında bizden ücretsiz teknik destek almak için TELEGRAM grubumuz üzerinden iletişim sağlayabilirsiniz.