Kıymetli Gelişme: XRP Yatırımcılarına Bir Coin Daha Airdrop Edilecek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334643,202
  % 4,42
 • ETHEREUM/TL
  23013
  % 9,27
 • RIPPLE/TL
  6.16
  % 2,46
 • BITCOIN CASH/TL
  4593.15,623
  % 2,00
 • LITECOIN/TL
  1197.42
  % 3,10
 • COSMOS/TL
  108.58
  % 5,30
 • CARDANO/TL
  11.71
  % 3,40
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,71

Kıymetli Gelişme: XRP Yatırımcılarına Bir Coin Daha Airdrop Edilecek!

Kıymetli Gelişme: XRP Yatırımcılarına Bir Coin Daha Airdrop Edilecek!

Flare Networks’ün kurucu ortağı ve CEO’su Hugo Philion, Flare’nin mainnet operasyonlarının başlangıcından evvel gerçekleşecek bir “prova” hakkında detaylı bir gönderi yayınladı. Detaylara nazaran Flare (FLR) mühendisleri, fonksiyonelliğinin birtakım istikametlerini yalıtılmış bir ortamda test edecekler. Birebir vakitte, önümüzdeki 6 hafta içinde XRP yatırımcıları için ikinci bir “airdrop” gerçekleştirileceği de açıklandı. Ayrıntılar şu şekilde…

Hugo Philion projeyi doğruladı

CEO Philion’un blog gönderisine nazaran, Flare (FLR) mühendisleri, fonksiyonelliğinin kimi taraflarını yalıtılmış bir ortamda test edecekler. Tıpkı vakitte, Eylül 2021 sonlarında yanlışsız hayata geçirmeyi planladıkları, deneme ve yanılgı bulma kademeleri için grubun Songbird’ü başlatılacağı da doğrulandı. Sonuç olarak, önümüzdeki altı hafta içinde Flare (FLR) “kanarya ağı” Songbird’ü alacak. Tipik testnet ortamlarının tersine, “kanarya ağı”, evvelden belirlenmiş hudutlu bir temel varlık kaynağıyla çalışmaktadır. Bu konsepte, “kardeş zinciri” Kusama (KSM) ile cross-chain projesi Polkadot (DOT) öncülük etmiştir.

Ek olarak, Songbird iki kademeden geçecek. Birincisi, Flare’in mainnet’i başlatılmadan evvel gerçekleşecek. Flare Time Series Oracle, StateConnector ve F-Asset sistemlerinin ve bir bütün olarak ağ mimarisinin kapsamlı testlerini içerecektir. Flare (FLR) başlatıldığında, Songbird çeşitli governance girişimlerinin test edilmesi için bir muhafazalı alan ortamı olarak hizmet verecek.

XRP yatırımcıları için airdrop ve SGB ​​Token

SGB ​​Token, Songbird ağının kendi governance ve hizmet varlığı olan SGB’si olacak ve SGB, FLR dağıtımındaki tüm iştirakçiler ortasında dağıtılacak. Birebir vakitte, bir FLR airdrop iştirakçisi tarafından tutulan her 1 XRP için toplam 0.1511 SGB aktarılacaktır. Kendi kendini nezaret altında tutan FLR airdrop iştirakçileri direkt SGB alacak, borsa müşterilerinin ise platform gruplarından kendilerine SGB dağıtmalarını istemeleri gerekiyor.

Böylelikle, Flare’s Songbird, EVM uyumlu bir akıllı kontrat ortamı olacaktır. Flare (FLR), operasyonların birinci birkaç ayından sonra Songbird’ün kontrolünden sonra başlayacak. Son kontrolün Eylül 2021’in sonuna kadar tamamlanması planlanmıştır.

artvin mutlu son

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj