İşte Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analistten, Mart İçin Bitcoin Ve Altcoin İddiaları - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  484536,643
  % 1,96
 • ETHEREUM/TL
  17297.42
  % 2,29
 • RIPPLE/TL
  10.8
  % 25,33
 • BITCOIN CASH/TL
  5475.62,111
  % 4,99
 • LITECOIN/TL
  2030.38
  % 11,44
 • COSMOS/TL
  172.67
  % -0,27
 • CARDANO/TL
  9.92
  % 0,54
 • TETHER/TL
  8.18
  % 0,18

İşte Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analistten, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin İddiaları

İşte Çok Sayıda Varsayımı Tutan Analistten, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin İddiaları

Dünyaca ünlü analist Michaël van de Poppe’ye nazaran, Bitcoin piyasasında büyük bir düzeltme yapılıyor. Lakin analiste nazaran, bu durum rakip altcoin projelerine yeterli haberler getirmeli. Usta piyasa analisti, Cuma günü yayınlanan bir tahlilde BTC/USD paritesinin 21 devirlik kolay hareketli ortalamaya düştüğünü söyledi.

Usta analist: Bitcoin ve altcoin’ler Mart’ta çökebilir! O vakit altcoin birikimi yapın

Geçmişe bakıldığında 21-WMA, Bitcoin bir boğa piyasasındayken sonuncu bir taban misyonu görüyor. Analiste nazaran, fiyat yeşil dalganın üzerinde kalırsa (yukarıdaki grafikte), yatırımcıların BTC/USD tekliflerini yükseltme mümkünlüğü artar. Aksine, 21-WMA dalgasının altındaki bir kırılma analiste nazaran, pariteyi 2018’in tamamında, 2019’un ikinci yarısında ve Mart 2020’de coronavirüs liderliğindeki global piyasa rotası sırasında olduğu üzere bir ayı piyasasına itiyor.

Michaël van de Poppe, Bitcoin fiyatının 21 WMA’yı tekrar ziyaret edeceğini yahut en azından manyetik alanına ulaşmadan keskin bir halde geri çekileceğini iddia ediyor. Bununla birlikte analiste nazaran, uzatılmış bir düzeltme, fiyatın 30.000 dolara düşmesi manasına gelecek. Bu süreçte analiste nazaran, Bitcoin direkt tesiri göz önüne alındığında altcoin piyasasını da aşağı çekecek. Michaël van de Poppe, bu türlü bir çöküş hareketinin, daha sonra tercih ettikleri tokenleri ucuza satın alabilecek yatırımcılar için bol ölçüde kârlı fırsatlar sağlayacağını belirtiyor. Michaël van de Poppe hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin 21-WMA’da takviye bulacak ve tekrar taramaya başlayabilir. Bu yüzden yazın bir altcoin dönemimiz olacağını varsayıyorum. Bu, altcoin’lerin Bitcoin tabandan geri teptiğinde sahip olması gereken en uygun özelliktir. Münasebetiyle, Mart genel olarak altcoin’lerinizi biriktirmek istediğiniz periyottur.

Michaël van de Poppe: Temel olarak, Bitcoin hakkında hiçbir şey değişmedi! Bedeli yükselecek

Yükseliş senaryosu, Bitcoin’in bir finansal varlık olarak uzun vadeli temelleri nedeniyle ortaya çıkıyor. Tesla, MicroStrategy ve Square’nin Bitcoin’e olan yatırımları başkan kripto paranın benimsenme eğrisini yükseltti. Bu ortada, PayPal, Mastercard ve Bank of New York Mellon üzere dev firmalar, eski platformlarına kripto para özellikleri eklediler. Ayrıyeten Bitcoin borsası Coinbase’nin Nasdaq’ta halka açılma potansiyeli, piyasadaki benimsenmeyi arttırdı. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Temel olarak, Bitcoin hakkında hiçbir şey değişmedi. Bilhassa altın’la karşılaştırıldığında, hala bedeli düşük olan bir varlık.

Michaël van de Poppe: Atcoin patlamasına hazırlanın!

Bitcoin’in fiyat hareketi, kripto para piyasasının geri kalanında nispeten daha büyük dalgalanmalara neden oluyor. Bu, 2020 yılında görüldü ki küçük hacimli kripto paralar bir yıldan bugüne kadarki vakit dilimlerinde daha yüksek marjlarla Bitcoin’den daha güzel performans gösterdi. Misal formda, Bitcoin piyasasındaki düzeltmeler, altcoin’lerde daha geniş düşüşlere neden oldu. Bu durum analiste nazaran, altcoin’lerin Bitcoin üst hakikat ilerlerken yatırımcılar için kârlı fırsatlar sunmasının bir öteki nedeni olarak hizmet ediyor.

Başarılı analist Michael van de Poppe, 2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin dönemini gerçek olarak iddia etti. Ayrıyeten ünlü kripto para analisti, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para varsayımlarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var. Son olarak analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü gerçek öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance