İddialarıyla Nam Salan Analist: Bu 5 Altcoin, Bu Düzeylere Oynuyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  456842,690
  % 0,14
 • ETHEREUM/TL
  21817
  % 9,59
 • RIPPLE/TL
  11.53
  % 2,22
 • BITCOIN CASH/TL
  7955.75,714
  % 0,73
 • LITECOIN/TL
  2372.06
  % 6,88
 • COSMOS/TL
  177.43
  % 3,67
 • CARDANO/TL
  10.44
  % 1,37
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,43

İddialarıyla Nam Salan Analist: Bu 5 Altcoin, Bu Düzeylere Oynuyor!

İddialarıyla Nam Salan Analist: Bu 5 Altcoin, Bu Düzeylere Oynuyor!

Başarılı BTC ve altcoin varsayımlarıyla takipçilerini arttırmaya devam eden Kaleo, patlamaya hazır olduğunu söylediği beş büyük altcoin projesini açıklıyor.

Kaleo: Tanınan altcoin Litecoin yüzde 887’nin üzerinde artacak!

Yeni bir tweet’te “Kaleo” olarak bilinen analist, 137.400 takipçisine, eşler ortası kripto para ünitesi Litecoin’in (LTC/USD) mevcut fiyatından 2.300 dolara yükseleceğini belirtiyor. Ayrıyeten analist, altcoin projesinin %887’nin üzerinde potansiyel yararlar kaydedeceğini söylüyor. Kaleo hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

LTC 2017 Fraktal Güncellemesi: Bunu Şubat ayı başlarında yayınladım. Şu anda pek de çılgınca görünmüyor, değil mi? Özlemlerin long…

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: TRON yakın vadede %75’lik bir yükseliş için hazır!

Kaleo’nun listesindeki bir diğer kripto para, cümbüş ve medya için akıllı kontrat platformu olan TRON (TRX/USD)’dur. Analist, kripto paranın takviye olarak evvelki direnci tekrar test ettiğini ve şu anki fiyatından yakın vadede %75’lik bir yükseliş için hazırlandığını söyledi. Analist, TRON’da 0,12 – 0,21 ABD doları düzeylerine işaret ediyor. Kaleo hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRX Kuralları ben yazıyorum. Hazırlanmak…

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: Tezos ve Binance Coin büyük patlama ile bu düzeyleri görecek

Analistin listesindeki sıradaki akıllı mukavele platformu Tezos (XTZ/USD). Kaleo’ya nazaran XTZ, fiyatını yaklaşık 5 dolardan 25 doların üzerine gönderen büyük bir kopuşu ateşliyor ve Chainlink’in (LINK) ayak izlerini takip etmeye hazırlanıyor.

Kaleo’nun radarındaki dördüncü altcoin, Bitcoin’e (BNB/BTC) karşı güçlü duran Binance Coin’dir. Analist, paritenin şu anki 0,0069 kıymetinden 0,01’e kadar yükselmesini ve yaklaşık %45’lik karlar elde etmesini bekliyor. Kaleo bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BNB/BTC… Bu senin geleceğin…

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo: ETH/BTC, üst hakikat patlamak üzere gibi görünüyor

Analistin listesindeki son kripto para, akıllı mukavele platformu önderi Ethereum (ETH/BTC). Kaleo’ya nazaran duvardaki yazılar, ETH/BTC’nin büyük bir kırılma için olgunlaştığını söylüyor. Kaleo hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETH/BTC, yukarı yanlışsız patlamak üzere gibi görünüyor.

Kaynak: Kaleo/Twitter

Kaleo, 2 yıl evvelden Bitcoin’in fiyatının bugün nasıl hareket edeceğini hakikat öngören bir analist. Başkan kripto paranın, Kaleo’nun Şubat 2019’da Bitcoin için yaptığı varsayımları takip ettiğini belirtmek gerekiyor. Bu başarılı iddialarıyla ünlü analist, piyasada süratle prestijini inşa ediyor. Ayrıyeten analist, son devirlerde başarılı altcoin öngörülerinde de bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance