His Tahlili, Bu 3 Altcoin Projesini Tepeye Taşıyor: İşte Liste! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335168,361
  % 5,01
 • ETHEREUM/TL
  22998
  % 9,65
 • RIPPLE/TL
  6.2
  % 3,65
 • BITCOIN CASH/TL
  4598.34,439
  % 2,73
 • LITECOIN/TL
  1198.02
  % 3,77
 • COSMOS/TL
  109.12
  % 6,50
 • CARDANO/TL
  11.71
  % 4,09
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

His Tahlili, Bu 3 Altcoin Projesini Tepeye Taşıyor: İşte Liste!

His Tahlili, Bu 3 Altcoin Projesini Tepeye Taşıyor: İşte Liste!

Son derece oynak olan bir piyasada, altcoin hareketini anlamak kelam konusu olduğunda, herkesin varsayımı bir yere kadar isabetli olabilir zira toparlanma ve düzeltmelerin uzunluğunu ölçmek son derece zordur. Kolektif piyasa şu anda düşerken, birkaç altcoin son vakitlerde yüksek hassaslık puanları alıyor.

His tahlili tablosunda altcoin projesi sıralaması

Aslında, Sentifi.com tarafından paylaşılan bir rapora nazaran, Tron geçen haftaki his tablolarında 39 puanla birinci beşte doruğa yerleşti. TRX’in akabinde EOS ve Litecoin, 33’er puanla 2. ve 3. Sırada yer aldılar.

Yüksek hassaslık puanları düzgün olsa da, bu kripto paraların geçen hafta piyasada olumlu hareketlere nitekim yardımcı olup olmadığını anlamak için piyasayı daha fazla tahlil edeceğiz.

Tron, EOS, Litecoin: Olasılıksız üçlü mü?

EOS için en büyük son dakika haberi, ByBit’in sonunda kripto para için spot süreç çiftlerini başlatmasıydı. Bu güncellemenin ehemmiyeti dikkat cazip. Litecoin için geliştirme cephesinde mutlaka hiçbir güncelleme yoktu lakin Tron için eğilim biraz farklıydı.

Geçen hafta, Tron ağı günlük süreçlerde tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kaydetti. Aslında, Tronscan.org’dan gelen bilgiler, ağın tek bir günde 9.278.050 süreç kaydettiğini gösteriyor. Uzun vadeli bir perspektiften bakıldığında, günlük süreç sayısının yıllık %522 arttığı gözlemlendi. Bu nedenle, Tron kelam konusu olduğunda, geliştirme tarafı hala mantıklı.

Artık, bunun yerine on-chain metriklere bakıldığında, her üç kripto paranın hacimlerinin 2021’deki evvelki doruklarından çok uzakta olduğu gün üzere ortada. Günlük fiyat grafiklerine bakıldığında da birebir bakış açısı açıkça görülüyor. Tron, yazı hazırlanırken, Şubat değerlendirmesine gerçek yuvarlanıyordu ve EOS da emsal bir yoldaydı. Son olarak, Litecoin, 2021’deki tüm kazanımlarını bir sefer daha tıraş etmeye yakın görünüyordu.

Pekala istikamet nereye yanlışsız?

Tron ve EOS, güvenilirliklerini ortadan kaldırmadan, son birkaç gün içinde katiyen daha yüksek geliştirme faaliyetleri kaydetti. Bilakis Litecoin, üstte belirtilen başka kripto paralara nazaran bu düzeyleri sağlayamadı. Kriptokoin.com‘un da altını çizdiği üzere, problem şu ki, hassaslık öznel bir endekstir ve sadece öteki metrikler bağlam içine alındığında uygun halde tahlil edilebilir. Şu anda, TRON ve EOS, hassaslık açısından en üst sıralarını bir formda haklı çıkarıyor, fakat tıpkı durum Litecoin için geçerli değil.

ağrı mutlu son

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj