Goldman Sachs Yöneticisinden Bitcoin Ve Altcoin Varsayımı: Patlama Bekliyoruz! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  498607,538
  % -1,87
 • ETHEREUM/TL
  19694.37
  % -3,15
 • RIPPLE/TL
  12.97
  % -9,96
 • BITCOIN CASH/TL
  8976.38,495
  % 28,57
 • LITECOIN/TL
  2489.39
  % 7,54
 • COSMOS/TL
  207.82
  % -4,86
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,31
 • TETHER/TL
  8.08
  % 0,60

Goldman Sachs Yöneticisinden Bitcoin ve Altcoin Varsayımı: Patlama Bekliyoruz!

Goldman Sachs Yöneticisinden Bitcoin ve Altcoin Varsayımı: Patlama Bekliyoruz!

Bankacılık devi Goldman Sachs’ın COO’su John Waldron, piyasadaki Bitcoin ve altcoin talebinin tavan yapmasını bekliyor. Ayrıyeten John Waldron, Goldman Sachs’ın kripto planlarına açıklık getiriyor.

John Waldron: Artık BTC ve altcoin’lerde bir “patlama” bekliyoruz

Goldman Sachs’ın baş işletme sorumlusu John Waldron, Reuters ile yakın vakitte yaptığı bir röportajda,  kıymetli iddialarda bulundu.  John Waldron, kripto para ünitelerine yönelik müşteri talebinin arttığını söylüyor. Goldman Sachs’ın baş işletme sorumlusu, salgının kripto paraların benimseme suratını değerli ölçüde hızlandırdığını vurguluyor. Ayrıyeten John Waldron, artık Bitcoin ve altcoin’lerde bir “patlama” beklediğini belirtiyor.  John Waldron bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:      

Pandemi piyasaya kıymetli bir ivme kazandırdı. Aklımızda daha fazla dijital ticaret… ve kripto para (kullanımı) olacağına kuşku yok. 

John Waldron’a nazaran, Wall Street’in en büyük bankalarından biri şu anda bu talebi karşılamakla düzenlemeleri takip etmek ortasında bir istikrar kurmaya çalışıyor. John Waldron mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:      

Neler yapabileceğimize bakıyoruz. Değerlendirmeye devam ediyoruz… ve onunla ilgileniyoruz.

Goldman Sachs, bir Bitcoin ETF’si arıyor ve saklama hizmeti sunmayı planlıyor

John Waldron ayrıyeten, Goldman Sachs’ın şu anda yeni oluşan varlık sınıfına nasıl yaklaşılması gerektiği konusunda dünya çapındaki düzenleyici kurumlar ve merkez bankaları ile görüşmelerde bulunduğunu ortaya koyuyor. Goldman Sachs, kripto para ünitesi ticaret masasını yine açtıktan sonra bu hafta başlarında Bitcoin vadeli süreçlerine başladı. Bankacılık kurumu, Bitcoin‘e bağlı bir borsa yatırım fonu (ETF) arıyor ve tıpkı vakitte kripto para ünitesi saklama hizmeti sunmayı planlıyor.

Lakin usta analist Peter Brandt, geçtiğimiz günlerde Goldman Sachs’ın kripto paralara odaklanmasının başkan kripto para için kesinlikle yükselişe işaret etmediği konusunda uyardı. Ayrıyeten analist, Goldman Sachs’ın bir piyasaya girmesinin güzel alamet olmadığını da vurguladı. Önder kripto para ünitesi Bitcoin, yazım sırasında yüzde 4 oranında artışla 55.700 dolar düzeyinden süreç görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 1 trilyon dolarlık bir piyasa kıymetine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa bedeliyle 53 milyar dolarlık bir son 24 saatlik süreç hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance