Galatasaray’ın Yıldızı Bitcoin Yatırım Tavsiyesi Veriyor! Kasaları Doldurdu - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  458018,418
  % 0,39
 • ETHEREUM/TL
  21864
  % 9,82
 • RIPPLE/TL
  11.61
  % 2,95
 • BITCOIN CASH/TL
  7984.26,245
  % 1,50
 • LITECOIN/TL
  2380.87
  % 7,28
 • COSMOS/TL
  177.42
  % 3,67
 • CARDANO/TL
  10.48
  % 1,81
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,43

Galatasaray’ın Yıldızı Bitcoin Yatırım Tavsiyesi Veriyor! Kasaları Doldurdu

Galatasaray’ın Yıldızı Bitcoin Yatırım Tavsiyesi Veriyor! Kasaları Doldurdu

Bitcoin ve altcoin benimsenmesinin her geçen gün arttığı Türkiye’de kripto paralar geniş bir kullanım alanı buluyor. Ayrıyeten her kısımdan insan kripto paralara yatırım yapmaya başlıyor. Bugün spor dünyasından bir haber, Türk kripto para topluluğunun dikkatini çekiyor. Sarı kırmızılılarda mali danışmanlık misyonunu Ryan Babel görüyor! Galatasaray’ın Hollandalı futbolcusu Ryan Babel’in 3 Şubat’taki ‘Hemen Bitcoin alın’ tavsiyesine uyan oyuncular, primlerden aldıklarının daha fazlasını saha dışında kazandı. Kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel, ekibi da bu mevzuya teşvik etti.

Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel: Çabucak Bitcoin alın!

Sabah’ın haberine nazaran, Twitter hesabından Bitcoin hakkında yorumlar paylaşan Ryan Babel’in Galatasaray’daki ekip arkadaşlarına kripto para yatırım tavsiyesinde  bulunduğu ortaya çıktı. Alanda üst üste makûs sonuçlar alan G.Saray’da kimi oyuncuların kasaları ise doldu! Ekibin ‘ekonomisti’ Ryan Babel’in 3 Şubat’ta ‘Bitcoin alın’ tavsiyesine uyan isimler, primden aldıklarının fazlasını saha dışında kazandı. Galatasaray’da idare, kadrosu motive etmek için Hatayspor maçına 1 milyon TL galibiyet primi koysa da sarıkırmızılılar, birinci golü yediği bir maçta daha teslim bayrağını çekti.

50 milyon Euro maliyetle ligin en değerli ekibi olan sarı-kırmızılı futbolcuların son periyotta saha dışında yaptıkları yatırımlar sayesinde ise önemli paralar kazandığı ortaya çıktı. ABD’de değerli gayrimenkul yatırımları olan ve kripto para dünyasını yakından takip eden Ryan Babel’in, önder kripto para ünitesi Bitcoin konusunda kadro arkadaşlarına tavsiyelerde bulunduğu ortaya çıktı.

Galatasaray’ın yıldızı Ryan Babel Bitcoin’le kasayı doldurdu! Futbolcuların primlerini geçti…

Hollandalı oyuncuyu dinleyen birtakım futbolcular da Galatasaray’da dönem boyunca kazandıkları primlerin fazlasını bir ayda kripto paradan elde etti. 34 yaşındaki futbolcu, 3 Şubat’ta toplumsal medya hesabından “Bitcoin satın almak için beklemeyin. Bitcoin satın alın ve bekleyin” bildirisini yazdı.

Tecrübeli oyuncu ve onu dinleyen arkadaşları, saha dışında işleri yoluna koyarken, saha içindeki durum ise farklı. Üstün Lig’de son 5 haftada toplam 11 puan kaybeden Galatasaray, 3. sıraya geriledi ve şampiyonluk talihini çok zora soktu. Ryan Babel, G.Saray’a 2.5 milyon Euro imza parası ve yıllık 2 milyon Euro garanti fiyat karşılığında 3 yıllık imza atmıştı. Hollandalı, primler hariç Aslan’dan toplam 8.5 milyon Euro kazanacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance