Flare Ethereum Uyumluluğunu Stellar’a Getiriyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496887,475
  % -2,21
 • ETHEREUM/TL
  19564.5
  % -3,21
 • RIPPLE/TL
  12.89
  % -8,42
 • BITCOIN CASH/TL
  9225.48,231
  % 33,07
 • LITECOIN/TL
  2524.45
  % 9,76
 • COSMOS/TL
  207.85
  % -6,40
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,50
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Flare Ethereum Uyumluluğunu Stellar’a Getiriyor

Flare Ethereum Uyumluluğunu Stellar’a Getiriyor

Flare Networks, Stellar Lumens’i (XLM) akıllı mukavele platformuyla entegre edeceğini açıkladı. Böylelikle Flare, Ethereum blok zinciri ile uyumlu bir durumu ortaya koyacak.

Flare XLM ve ETH’yi Bağlayacak

Flare’nin Stellar Lumens’i entegre etme kararı, kullanıcıların XLM dayanaklı tokenlar oluşturabilecekleri manasına geliyor. Başka taraftan atak, bu tokenları Uniswap üzere Ethereum tabanlı DeFi projeleriyle kullanabilecekleri manasına da geliyor. Bu, yatırımcıların kripto para ünitelerini köprü tokenlarına dönüştürmesine imkan tanıyan FLR Networks’ün F-Asset protokolü aracılığıyla gerçekleştirilecek.

Stellar zati lokal akıllı kontratları destekliyor. Lakin, kendi kontratları Ethereum Sanal Makinesi (EVM) ile uyumlu değildir. Flare’in yaklaşımı bu kısıtlamanın üstesinden gelecektir.

Öbür FLR Eforları

Flare Networks daha evvel XRP (XRP), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE) ile entegrasyonu duyurmuştu. FLR, çeşitli varlıkları devreye alarak merkezsiz olmayı hedeflediğini söylüyor. Tıpkı vakitte maksimalizmden, belli kripto paraların başkalarına nazaran tercih edilmesinden kaçınmayı da amaçlıyor.

Grup, XRP ve FLR sahipleri için yaptığı üzere XLM, LTC ve DOGE sahipleri için bir airdrop yapıp yapmayacağını netleştirmedi.

FLR Networks hala testnet kademesinde. Projenin ana ağının 2021 2. Çeyrek sonunda devreye girmesi bekleniyor.

Kripto para dünyası bu projeden büyük bir beklenti içerisinde. Flare network geçtiğimiz aylarda XRP üzerinden airdrop adımını atmıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance