• BITCOIN
  276982,559
  % -3,75
 • ETHEREUM
  8844.5
  % -2,20
 • RIPPLE
  2.11
  % -3,45
 • BITCOIN CASH
  3679.94,714
  % -3,56
 • LITECOIN
  1078.5
  % -3,79
 • COSMOS
  60.49
  % 4,04
 • CARDANO
  2.31
  % -2,38
 • TETHER
  7.46
  % 1,71

Filecoin (FIL) Ekibi Projenin Geleceği Konusunda Umutlu Görünüyor

Filecoin (FIL) Ekibi Projenin Geleceği Konusunda Umutlu Görünüyor

Kripto para ekosisteminde, kısa bir süre içinde fiyatı aşırı derecede dalgalanan Filecoin (FIL) için en düşük fiyat 28 dolar ve en yüksek fiyat ise 208 dolar olarak kayıtlara geçti. İşin dikkat çekici yanı ise tüm bu fiyat dalgalanması 24 saat gibi bir süre içinde gerçekleşti. Filecoin ilk başta %120 civarında bir değer kazandı, daha sonra okun yönü aşağıya doğru döndü ve %80 civarında değer kaybı yaşadı. Ayrıca Tron Vakfı CEO’su Justin Sun, Filecoin’in dolandırıcılık amaçlı olduğunu iddia etti. Tüm bu gelişmeler sonrası, blockchain tabanlı veri depolama platformu, Filecoin ekibi piyasaya girişte yaşanan bu olumsuzlukları düzeltme umuduyla yaklaşık bir hafta sürecek bir dijital konferans planı yapıyor.

“Filecoin Liftoff Haftası ” olarak adlandırılan etkinlik eğitim, altyapı, iş birliğiyle çalışma ve proje için ileriye dönük plan yapmak için bir araya geliyor. Etkinlik 19 Ekim 2020’de başlayacak, etkinlikte her gün “İnşa Et” ve “Gelecek” gibi farklı bir konuyu öne çıkarma düşüncesi var. Konuşma yapacaklar arasında “Bridging Filecoin and Ethereum” konusunda katılım gösterecek olan ConsenSys’in kurucusu Joe Lubin ve “veri korumanın önemi” üzerine konuşma yapacak olan İnternet Arşivi kurucusu Brewster Khale yer alıyor. Bu isimler dışında konuşma yapacaklar arasında Aave CEO’su Stani Kulechov, Codefi Corbin Page Ürün Başkanı ve Polychain Capital kurucusu Olaf Carlson-Wee yer alıyor.

Filecoin (FIL) Ekibi Umutlu 

20 Ekim tarihi ise “Maden” günü, madenciler açısından önemli bir zaman dilimi olacak. Program, Filecoin madencilik görüşmeleri, atölye çalışmaları ve panel tartışmalarına ayrılacaktır. Filecoin (FIL) madenciliğinin sistemi, Filecoin ağında depolama hizmeti sağlayan madencilere daha yüksek ödüller sunacak. Ayrıca etkinlikte bağımsız şekilde madencilik yapan Benjamin Hoesjbo da bir konuşma yapacak. Bununla beraber Filecoin topluluğuna üye kişilerde etkinliğe davet edildi. Son olarak Filecoin ekibi, fiyatta aşırı düşüş olsada projenin geleceğine dair umutlu. Bu umutlu durumu blog yazısında yer alan “Bu, Filecoin ağı için yalnızca bir başlangıç” cümlesinden çıkarmak mümkün.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.