Ethereum, Cardano Ve Polkadot İçin Rekor Kestirimler: Bu Düzeyler Görülecek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  493738,517
  % 1,36
 • ETHEREUM/TL
  17734.06
  % 2,09
 • RIPPLE/TL
  11.36
  % 9,82
 • BITCOIN CASH/TL
  5615.48,691
  % 2,00
 • LITECOIN/TL
  2063.9
  % 3,17
 • COSMOS/TL
  179.47
  % 4,17
 • CARDANO/TL
  10.41
  % 5,37
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Ethereum, Cardano ve Polkadot İçin Rekor Kestirimler: Bu Düzeyler Görülecek!

FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) fiyatlarına yönelik rekor bir iddiada bulunuyor. Prakash Chand, Cardano (ADA) ve Polkadot (DOT) fiyatlarının 2-3 yıl içinde yaklaşık 20 katına çıkabileceğini öne sürüyor. Prakash Chand’ın iddiası, daha fazla yatırımcı bu projelerin potansiyelinin farkına vardıkça, kurumsal paranın Ethereum dahil bu platformlara akmaya başlayacağı inancına dayanıyor.

Prakash Chand: Ethereum, Cardano ve Polkadot dünyanın iş yapma formunu değiştirecek

Coinrot.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ünlü yatırım şirketi FD7 Ventures, kısa mühlet evvel Cardano ve Polkadot alabilmek için 750 milyon dolarlık Bitcoin satacağını duyurdu. FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand ise artık inanılmaz bir iddiada bulunuyor. Prakash Chand bahse yönelik şunları söyledi:

Bana nazaran bu 3 proje, Sıhhat Hizmetlerinden Gayrimenkule ve Finans dalına kadar her alanda dalları sekteye uğratmaya başlayacak. Ethereum ile birlikte bu iki projenin dünyanın iş yapma biçimini değiştirme potansiyeli çok büyük.

Prakash Chand, BTC’de 1,5 milyar tutan Tesla üzere şirketlerin sonunda kimi fonları ETH, DOT ve ADA’ya aktaracağına inanıyor. Ask The Doctor’ın da kurucusu olan Prakash Chand, 2016 yılında Tesla’nın Şubat 2021’de Bitcoin’i ödeme olarak kabul etmeye başlayacağını duyurmasından 5 yıl evvel Bitcoin’i platformunda kabul etmeye başladı.

Prakash Chand: Cardano 20 dolara ve Polkadot 700 dolara yükselecek

Bununla birlikte Prakash Chand, “Bitcoin’in işe yaramaz” bir kripto para olabileceğini düşünüyor. Prakash Chand, hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Muhtemelen ‘işe yaramaz’ sözünü kullanmamalıydım. Fakat günün sonunda, bir teknoloji uzmanı olarak ADA, DOT ve ETH’nin dünyayı manalı projelerle değiştirmek için daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorum. Bitcoin pazara birinci giren şirketti ve bu nedenle bir marka ismi oluşturdu. Birçok kurum, altın’ın piyasa kıymetini aşacağını bildikleri için BTC satın alıyor. Tekrar de bir bedel deposu olmasının yanı sıra, Bitcoin gerçek yarar ve sanayi yeniliği açısından pek bir şey yapmıyor.

Prakash Chand, açıklamalarının devamında Cardano’nun 20 dolara ve Polkadot’ın 700 dolara yükseleceğini belirtiyor.

FD7 Yönetici Ortağı Q. Dhalla: Kurumsal para Cardano, Polkadot ve Ethereum’a akacak

Cardano kurucusu Charles Hoskinson tarafından Twitter üzerinden Cardano’da memnuniyetle karşılanan Prakash Chand, hem Cardano’nun hem de Polkadot’un kurucularından ve geliştirici topluluğuyla olan münasebetlerinden “çok etkilendiğini” söyledi.

Cardano’nun takımının, Afrika ulus devletlerindeki milyonlarca bankasız bireye akıllı mukavele dokümanları ve finansal erişim sağlamak üzere gerçek dünyadaki meseleleri ele alan Blockchain tahlilleri yayınlamak için agresif bir yol haritası var. Polkadot protokolü ise Web3 için merkezi olmayan bir platformu destekleyen tahliller oluşturmak için sağlam bir proje ekosisteminin başlatılmaya ve ölçeklenmeye devam ettiği bir Blockchain’e güç veriyor. FD7 Yönetici Ortağı Q. Dhalla, mevzuya yönelik şunları söyledi:

Cardano’nun ve ADA tokeninin farkında bile olmayan kurumsal yatırımcılardan aramalar alıyorum, lakin ilgilerini söz ediyorlar. Tüm bunlar, kurumlar Bitcoin’in oluşturulduktan on yıl sonra ne olduğunu yakalarken oluyor. Bunu bir düşünün, Bitcoin 2009’da piyasaya sürüldü ve gerçek kurumsal paranın akması bu kadar uzun sürdü. Şu anda Bitcoin ETF’lerimiz bile var. Kriptoda kitlesel kurumsal benimsemenin doruğundayız. Cardano, Polkadot ve Ethereum kelam konusu olduğunda kurumsal paranın bu sefer 10 yıl beklemeyeceğini size söyleyebilirim. Bitcoin bize pazarda inanç inşa eden ve yenilikçi altcoin’lerin çok daha süratli ölçeklenmesi için bir yol açan konseptin delilini verdi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance