Elon Musk “Bu Altcoin’i Koruyorum” İmalı Bir Tweet Attı! Altcoin Yükseldi - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  407256,716
  % -8,16
 • ETHEREUM/TL
  18480.86
  % -8,90
 • RIPPLE/TL
  8.73
  % -17,56
 • BITCOIN CASH/TL
  6448.86,288
  % -14,12
 • LITECOIN/TL
  1921.36
  % -11,61
 • COSMOS/TL
  151.7
  % -6,41
 • CARDANO/TL
  8.65
  % -12,36
 • TETHER/TL
  8.37
  % 0,46

Elon Musk “Bu Altcoin’i Koruyorum” İmalı Bir Tweet Attı! Altcoin Yükseldi

Elon Musk “Bu Altcoin’i Koruyorum” İmalı Bir Tweet Attı! Altcoin Yükseldi

Tesla ve SpaceX’in CEO’su Elon Musk, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) peşinde olduğu söylentilerinin ortasında bile Dogecoin hakkında tweet atmayı bırakmayı reddediyor.   Kısa müddet evvel Elon Musk, tanınan altcoin DOGE’ye yönelik bir paylaşımda bulundu. Elon Musk’un farklı paylaşımının akabinde kripto paranın fiyatı yükselişe geçti.

Elon Musk, tanınan altcoin DOGE’ye yönelik bir paylaşımda bulundu!

Coinrot.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, ABD Menkul Değerler ve Borsa Komisyonu’nun Elon Musk’a kripto para piyasasına yönelik paylaşımları nedeniyle dava açmaya hazırlandığı söyletiler ortasında. Bununla birlikte ünlü milyarder, bu türlü bir soruşturmanın “harika” olacağını belirtti. Ayrıca Tesla CEO’su Elon Musk söylentilerinin ortasında bile Dogecoin hakkında tweet atmayı bırakmayı reddediyor.   

Son devirlerde Elon Musk, Dogecoin hakkında çok fazla tweet atıyor ve topluluğun dikkatini fazlası ile çekiyor. Tesla CEO’su, yeni paylaşımında “DOGE göğüs kalkanı” tabirlerinin yer aldığı bir görsel paylaştı. Tesla CEO’sunun bu görselindede bir asker, kendini siper ederek Dogecoin olarak nitelendirilen bir çocuğu, bedel kayıplarından muhafazaya çalışıyor. Yani ünlü milyarder, artık kripto para ünitesinin bedelinin düşmesini önlemek için ayılardan füze ve bomba alan bir asker misyonu gördüğü “Doge göğüs kalkanını” tanıttı.

Dogecoin, Tesla CEO’sunun tweetinin akabinde anında yükseldi

Elon Musk’ın bu enteresan paylaşımı, Dogecoin topluluğu ve öteki yatırımcılar tarafından SEC eleştirisi olarak değerlendirildi. Dogecoin fiyatı, Tesla CEO’sunun tweetinin akabinde anında yüzde beşin üzerinde yükseldi. Yazım sırasında DOGE fiyatı, yüzde 6’nın üzerinde artışla 0,051 doların üzerinde fiyatlandırılıyor.  

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance