El Salvador’un Yanardağ Takviyeli Bitcoin (BTC) Madencilik Tesisinin Dizaynları Ortaya Çıktı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335711,370
  % 5,10
 • ETHEREUM/TL
  23066
  % 9,83
 • RIPPLE/TL
  6.21
  % 3,66
 • BITCOIN CASH/TL
  4606.73,737
  % 2,66
 • LITECOIN/TL
  1200.35
  % 3,85
 • COSMOS/TL
  110.04
  % 7,25
 • CARDANO/TL
  11.74
  % 4,15
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

El Salvador’un Yanardağ Takviyeli Bitcoin (BTC) Madencilik Tesisinin Dizaynları Ortaya Çıktı

El Salvador’un Yanardağ Takviyeli Bitcoin (BTC) Madencilik Tesisinin Dizaynları Ortaya Çıktı

El Salvador Devlet Lideri Nayib Bukele, yanardağ takviyeli Bitcoin (BTC) madeninin nasıl görüneceğine dair görsel paylaştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

El Salvador Lideri Nayib Bukele, ülkenin şu anda inşa edilmekte olan yanardağ dayanaklı Bitcoin madencilik projesinin kimi maketlerini Twitter’dan paylaştı. Önder, El Salvador’a “temiz hash oranı”nın “yakında” geleceğini yazdı.

Daha evvel bildirildiği üzere Bukele, devlete ilişkin bir elektrik şirketine proje üzerinde çalışmaya başlaması için talimat verdi, birebir gün içinde bu fikir kendisine Twitter’da canlı bir sesli görüşme sırasında önerildi.

El Salvador’da 23 etkin volkan var. Dünyanın alt yüzeyindeki ısı gücü, elektrik üretebilen güçlü buhar oluşturabilir. El Salvador, Orta Amerika’nın en küçük ülkesi olmasına karşın dünyanın en büyük jeotermal güç üreticileri ortasında yer alıyor. Aslında, jeotermal güç, ülkenin toplam elektrik üretiminin dörtte birini oluşturuyor.

Tropik ülke, hükümetleri tarafından baskılanan Çinli madenciler için alımlı bir yer haline gelebilir. Çin’in hidroelektrik yüklü Sichuan da dahil olmak üzere birçok eyaleti, son vakitlerde madencilik sanayisini kısıtlamak için harekete geçti ve Bitcoin’in hash oranında büyük bir düşüşe neden oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj