Efsanevi Borsası: Dışarı Çıkın Ve Kendinize Altın Satın Alın! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  491858,277
  % 0,96
 • ETHEREUM/TL
  17729.33
  % 2,10
 • RIPPLE/TL
  11.32
  % 9,23
 • BITCOIN CASH/TL
  5592.64,117
  % 1,49
 • LITECOIN/TL
  2059.03
  % 3,07
 • COSMOS/TL
  178.2
  % 3,51
 • CARDANO/TL
  10.4
  % 5,30
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Efsanevi Borsası: Dışarı Çıkın ve Kendinize Altın Satın Alın!

Efsanevi Borsası: Dışarı Çıkın ve Kendinize Altın Satın Alın!

Ünlü milyarder Leon Cooperman, CNBC’ye verdiği demeçte, Senatör Elizabeth Warren’ın önerdiği servet vergisinin “hiçbir kıymeti olmadığını” ve “aptalca” olduğunu söyledi. Ayrıyeten milyarder hedge fonu yöneticisi Leon Cooperman’ın yatırımcılara bir tavsiyesi var. Efsanevi yatırımcı ve borsası Leon Cooperman, “Dışarı çıkın ve kendinize biraz altın satın alın” diyor.

Efsanevi yatırımcı ve borsası: Dışarı çıkın ve kendinize biraz altın satın alın!

Milyarder hedge fonu yöneticisi Leon Cooperman, Çarşamba günü CNBC’ye verdiği demeçte kıymetli açıklamalarda bulundu. Leon Cooperman, Senatör Elizabeth Warren, D-Massachusetts’in 50 milyon doları aşan servetlere yıllık vergi koyan bir teklifinin muhtemelen “yasa dışı” olduğu kadar “aptalca” olduğunu da söyledi. Leon Cooperman, bu yasa teklifinin büsbütün “haksız” olduğunu da  ekliyor.

Senatör Elizabeth Warren, kamuoyu anketlerinde popüler olduğu kanıtlanan bu tıp bir servet vergisinin muhtemel tesirlerini de ortaya koyuyor. Elizabeth Warren, bu uygulamanın iktisadın COVID-19 salgınından kurtulmasına yardımcı olacak planları karşılama gayretlerine dayanak sağlayacağını savunuyor.  Leon Cooperman ise bu servet vergisi uygulamasına sert bir lisanla karşı çıkarak şunları söylüyor:

Birden fazla ülke bir varlık vergisini denedi ve yürürlükten kaldırdı, zira işe yaramıyor. Ancak daha da ileri giderek… Akla yatkın olduğunu sanmıyorum. Yasal olduğunu sanmıyorum. Dışarı çıkın ve kendinize biraz altın satın alın, zira beşerler servetlerini saklamanın yollarını bulmak için tez edecekler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance