Efsanevi Analistten Bitcoin Kestirimi: Bu 2 Modeli İzleyin! Yeni Tepeler Geliyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  406435,354
  % -8,41
 • ETHEREUM/TL
  18424.53
  % -9,18
 • RIPPLE/TL
  8.73
  % -17,56
 • BITCOIN CASH/TL
  6463.22,323
  % -13,46
 • LITECOIN/TL
  1923.84
  % -11,49
 • COSMOS/TL
  151.86
  % -6,30
 • CARDANO/TL
  8.64
  % -12,38
 • TETHER/TL
  8.37
  % 0,46

Efsanevi Analistten Bitcoin Kestirimi: Bu 2 Modeli İzleyin! Yeni Tepeler Geliyor

Efsanevi Analistten Bitcoin Kestirimi: Bu 2 Modeli İzleyin! Yeni Tepeler Geliyor

Kripto piyasasında başarılı varsayımlarıyla tanınan usta analist Peter Brandt, Bitcoin (BTC)’in boğa piyasasını besleyecek anahtar temel faktörü açıklıyor. Ayrıyeten efsanevi analist, yatırımcılara 2 Bitcoin modelini izlemelerini tavsiye ediyor.

Peter Brandt: Bitcoin fiyatı daha yüksek düzeylerde seyretmeye devam edecek

Efsanevi analist Peter Brandt, 435.100 Twitter takipçisine, Bitcoin‘in öbür varlıklarla birlikte ABD dolarının bedel kaybetmesi karşısında, boğa bölgesinde gelişmeye devam edeceğini söyledi. Peter Brandt mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ABD Doları DX_F’nin satın alma gücünün devalüasyonu daha yeni başladı. Bu nedenle Bitcoin (BTC), gayrimenkul, ABD pay senetleri ve emtialar, ABD doları fiat cinsinden ifade edildiğinde daha yüksek düzeylerde seyretmeye devam edecek.

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Anthony Pompliano: Yardım paketinin Bitcoin’in üzerinde büyük bir tesiri olacak!

1,9 trilyon dolarlık teşvik paketi kısa müddet evvel Senato’dan onayı aldı. Bu gelişmenin akabinde Bitcoin boğası Anthony Pompliano, yardım paketinin ABD doları ve Bitcoin’in kıymeti üzerinde büyük bir tesiri olacağını söyledi. Anthony Pompliano bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Doların satın alma gücü açısından istikrarlı olduğunu düşünmek büsbütün çılgınca. Dolaşımdaki tüm doların %40’ı bu 1,9 trilyon dolarla 12 ay sonra oluşturulacak… Satın alma gücü büyük ölçüde düştü. Dolar ile pay senetleri, gayrimenkuller, mallar, hizmetler, Bitcoin vb. ile karşılaştırın… ABD Senatosu, Bitcoin’in neden kıymetli ve kıymetli olduğunu dünya nezdinde kabul etti.

Peter Brandt: Bitcoin’de bu 2 modeli izleyin! Yeni tepeler getirecek

Kısa vadede Peter Brandt, Bitcoin’in tüm vakitlerin en yüksek düzeyine hakikat ilerlediğine inanıyor. Peter Brandt hususa yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Önümüzdeki günlerde dikkatle izlenecek iki tablo. ES_F S & Ps ‘V’-genişletilmiş taban. İleride yeni zirveler…. BTC ters baş ve omuz modeli. İleride yeni zirveler….

Kaynak: Peter Brandt/Twitter

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance