Efsanevi Analist, Bitcoin’in Önümüzdeki 5 Ayda Göreceği Düzeyleri Açıkladı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334751,421
  % 4,24
 • ETHEREUM/TL
  22938
  % 8,45
 • RIPPLE/TL
  6.19
  % 2,62
 • BITCOIN CASH/TL
  4564.42,560
  % 1,66
 • LITECOIN/TL
  1194.78
  % 2,61
 • COSMOS/TL
  108.84
  % 6,63
 • CARDANO/TL
  11.68
  % 2,99
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Efsanevi Analist, Bitcoin’in Önümüzdeki 5 Ayda Göreceği Düzeyleri Açıkladı!

Efsanevi Analist, Bitcoin’in Önümüzdeki 5 Ayda Göreceği Düzeyleri Açıkladı!

Bunu inkar etmeye gerek, kripto para piyasası acı çekiyor. Bitcoin dorukları gördükten sonra bir yıldız üzere kaydı ve artık altcoin’leri de peşinden sürüklüyor. BTC fiyatı, kısa müddet evvel 30.000 doların altına kaydığı için “BTC bir balon” halinde yorumlarda bulunan çok sayışa kişi oldu. Tüm bu argümanlara karşın, gerçek şu ki bu usul yorumlar geçmişte de görüldü. Pekala son çöküşü ne ya da neler tetikledi?

Düzeltmelerle ilgili olarak, birkaç olay Bitcoin’in düşüşüne yol açtı: Elon Musk’un Bitcoin güç FUD’u, Çin’in BTC madenciliğini kısıtlaması ve grafiklerde beliren Death Cross…Yukarıdaki sebepler göz önüne alındığında, Bitcoin hala yükselebilir mi? Bununla ilgili en makus ve en düzgün senaryolar nelerdir? Tam da bu soruların karşılığını bulmak için efsanevi bir analist, Bitcoin fiyat hareketlerini yorumladı. Ünlü analist PlanB, en büyük kripto para etrafındaki mevcut senaryoyu ele almak için Twitter’ı kullandı. İşte analistin BTC’den beklediği seviyeler…

İşte en berbat durum senaryosunda Bitcoin’in ay ay göreceği düzeyler

Bitcoin fiyatı dün 30.000 doların altına daldı ve önemli ziyanlar kaydetti. Bugün ise BTC 33.000 doların üzerindeki fiyatlarla süreç görüyor. Pekala BTC, bundan daha aşağı gidebilir mi? Usta analist PlanB’ye nazaran, Haziran ayından bu yılın sonuna kadar fiyat projeksiyonu şöyle görünüyor:

Bitcoin, Elon Musk’un güç FUD‘u ve Çin’in madencilik çöküşü tarafından tetiklenen bir hareketle 34 bin doların altında yer alıyor. Ayrıca Haziran’da ve muhtemelen Temmuz’da zayıflık görmemizin daha temel bir nedeni var. 2021 için en makus durum senaryom (fiyat/zincir tabanlı): Ağu>47K, Eylül>43K, Eki>63K, Kasım>98K, Aralık>135K…

Kaynak: PlanB

PlanB, Bitcoin için en düzgün durum senaryosunda görülecek düzeyleri paylaşıyor

Natürel ki bu tweet, PlanB’nin yükseliş tahlilini sorgulayan çok sayıda karışık reaksiyon aldı. Lakin analist en düzgün durum senaryolarını da paylaştı. PlanB, mevzuya yönelik şunları söyledi:

Temel durumumu ve en âlâ durum senaryolarımı görene kadar bekleyin! Tamam, bir ipucu: en âlâ durum Aralık ayında 450 bin dolar.

Bitcoin bu düzeye ulaşabilirse, BTC için uzun vadeli amaçlar mevcut piyasada optimist görünüyor. Kripto analisti Willy Woo  da bir dizi tweet’te piyasa hareketlerini ele aldı. Willy Woo, yatırımcıların BTC’lerini tert etmediğini ve birikime devam ettiğini söyledi.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Coinrot.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Coinrot.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinrot.com ve sitede yer alan makalelerin muharrirleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İhtar: Kriptokoin.com’a ilişkin haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un müsaadesine alışılmıştır. Sitedeki hiçbir içerik müsaadesiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut rastgele bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, yazı, grafik ve öbür tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara karşıt biçimde kullananlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır..

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj