• BITCOIN
  243161,232
  % 2,85
 • ETHEREUM
  10830.06
  % 18,45
 • RIPPLE
  2.05
  % 1,84
 • BITCOIN CASH
  3315.95,722
  % 3,69
 • LITECOIN
  1075.53
  % 5,56
 • COSMOS
  61.54
  % -1,12
 • CARDANO
  2.67
  % 4,81
 • TETHER
  7.41
  % -0,05

E-Bebek Ne Zaman Açılacak – E-Bebek Neden Açılmıyor?

E-Bebek Ne Zaman Açılacak – E-Bebek Neden Açılmıyor?

Daha önce konuyla ilgili yapmış olduğumuz haberde E-Bebek internet sitesinin hacklendiğini ve Hack olayına imza atan kişi veya kişilerin fidye olarak 300 Bitcoin istediğini yazmıştık. Hack olayının üzerinden yaklaşık üç gün geçmesine rağmen E-Bebek sitesi hala açılmadı, şuan E-Bebek internet sitesine girmeye çalışan kişiler bakım çalışmasının devam ettiği yönündeki duyuru ile karşılaşıyor. Peki E-Bebek ne zaman açılacak, yeniden güvenle alışveriş yapılacak mı?

İlgili Haber: E-Bebek Hacklendi – 300 Bitcoin İstiyorlar

E-Bebek Neden Açılmıyor ve E-Bebek Ne Zaman Açılacak?

Bakımın bu kadar uzun sürmesi akıllara bazı ihtimalleri getiriyor; İlk ihtimal olarak teknik ekip sorunu detaylı şekilde çözmeye çalışıyor ve tekrar aynı durumun yaşanmasının önüne geçmek istiyor. İkinci ihtimal olarak ise Hack olayının E-Bebek sitesine verdiği zararın boyutunun ne denli büyük olduğunu düşündürüyor. Ayrıca küçük bir ihtimal olarak ise Hack olayına imza atan kişi veya kişilerle anlaşma sağlanmaya çalışıyor olabilir, yalnız bu küçük bir ihtimal çünkü istenilen 300 Bitcoin hemen hemen 20 milyon TL denk geliyor. Şuan en güçlü ihtimal olarak birinci ihtimal görünüyor, çünkü E-Bebek yıllardır sektörün liderleri arasında yer alıyor ve müşteri güvenliğini önemsiyor.

E-Bebek Ne Zaman Açılacak - E-Bebek Neden Açılmıyor?
E-Bebek Tarafından Yapılan Resmi Açıklama

E-Bebek ne zaman açılacak sorusu ise cevap aranan sorulardan birisi. E-Bebek neden açılmıyor sorusuna verilecek cevaplar yukarıda belirttiğimiz gibi nedenlerden dolayı olabileceği gibi farklı bir nedenle de ilgili olabilir. Burada yaptığımız sadece ihtimalleri değerlendirmek. E-Bebek ne zaman açıklanacak sorusuna gelecek olursak, muhtemelen önümdeki haftanın ilk iş gününde yeniden alışveriş imkanı başlayacaktır. Bu süreç içinde E-Bebek saldırının detaylarını öğrenmiş ve çözüm bulmuş olacaktır. Ayrıca müşteri güvenliği için tüm ihtimaller değerlendirip, çözüm bulunacaktır.

Peki açıldığı zaman E-Bebek sitesinde alışveriş yapmak güvenli olacak mı derseniz. Muhtemelen E-Bebek yaşanan bu üzücü olaylardan sonra güvenliği daha üst seviyelere çıkaracak ve aynı durumun tekrar etmesinin önüne geçmeye çalışacak. Ayrıca acıda olsa bu tecrübe sonrası alınan önlemlerle E-Bebek çok daha güvenli bir Alışveriş sitesi olacak. Çünkü her deneyim yeni bir tecrübe kazandırır. Yazımızın sonuna gelirken E-Bebek yönetici ve ekibine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Umarız bu ve benzeri durumlar gecesini gündüzüne katan insanların ve kurumların başına gelmez.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter, Telegram ve Facebook Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.