Dünyaca Ünlü Kâhin, Mart İçin Bitcoin Ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı: Bu Seviyeler! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  488805,630
  % 0,32
 • ETHEREUM/TL
  17625.87
  % 1,33
 • RIPPLE/TL
  11.17
  % 4,18
 • BITCOIN CASH/TL
  5578.43,373
  % 0,97
 • LITECOIN/TL
  2052.14
  % 2,85
 • COSMOS/TL
  177.57
  % 3,15
 • CARDANO/TL
  10.35
  % 4,54
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Dünyaca Ünlü Kâhin, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı: Bu Seviyeler!

Dünyaca Ünlü Kâhin, Mart İçin Bitcoin ve Altcoin Varsayımlarını Paylaştı: Bu Seviyeler!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, yeni varsayımlarını paylaştı. Analist, yatırımcılara temkinli olmalarını söyleyerek Bitcoin’in fiyatının hala aşağı istikametli baskıya karşı savunmasız olduğu ihtarında bulunuyor. Ayrıyeten analist, altcoin iddialarını de paylaşıyor ve bu 3 altcoin de işlerin düzgün gittiğine işaret ediyor.

Michaël van de Poppe: Bitcoin daha fazla düşebilir

Yeni tahlilinde başarılı analist Michaël van de Poppe, düzeltmenin ciddiyetinin ve zamanlamanın önder kripto para ünitesinin fiyatının daha da düşebileceğini gösterdiğini söylüyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Hala bitirmedik mi? Henüz bitirdiğimizi sanmıyorum, zira çok düzeltici ataklar yapabiliriz. Tarihsel olarak Mart, genel olarak kripto yahut piyasalar için en âlâ devir değildir. Bu yüzden işimizin bittiğine inanmıyorum. Özellikle daha düşük vakit dilimlerinde olduğu üzere bu kadar sert bir düşüşün akabinde inşaat şu anda düşüş gösteriyor, lakin daha yüksek vakit dilimlerinde hala uygun gidiyoruz.

Michaël van de Poppe: BTC 50.000 ila 52.000 dolar ortasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya

Michaël van de Poppe, BTC’nin şu anda 50.000 ila 52.000 dolar ortasında net bir direnç bölgesi ile karşı karşıya olduğunu ve birtakım alıcıların kaçırma endişesiyle şaşkına dönmesine neden olduğunu söyledi. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Karşı karşıya kaldığı kimi direnç noktaları var. Şu anda birincisi beşerler, muhtemelen düzeltmenin bittiğini ve piyasaların geri döndüğünü düşünecekler.

Michaël van de Poppe: Bitcoin fiyatı 35.000 doların altına düşse bile paniğe gerek yok!

Kısa vadede Bitcoin’in kırılganlığına karşın analist, Bitcoin‘in fiyatı 35.000 doların altına düşse bile ‘paniğe gerek olmadığını’ ekliyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pazar yapısı hala düzgün. Bitcoin 35.000 dolara düşse bile, hala daha yüksek tabanlar ve daha yüksek doruklar yaptığımız için piyasa yapısı hala düzgün. Bu yüzden düzeltici bir atılım yapmak çok doğal. Ekseriyetle bu düzeltmeler epeyce serttir ve piyasalar üst hakikat hareket eder yahut sürünür. Sonra düzeltmeler yalnızca tasfiyeler vb. nedeniyle çok süratli bir düşüştür. Lakin paniğe gerek yoktur ve aslında bu düşüşleri biriktirmek için kullanmalısınız. Daha büyük konum…

Michaël van de Poppe: Mart’ta sıkıcı bir periyot yaşayabiliriz! Bu 3 altcoin ise düzgün gidiyor

Michaël van de Poppe, altcoin’lerin Nisan yaklaşırken toparlanmaya başlamadan evvel önümüzdeki ayın birçoklarında bir aralıkta süreç yapmasını bekliyor. Michaël van de Poppe bahse yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…Mart için sırada ne var. Bence biraz yatay, sıkıcı bir devir yaşayabiliriz. Belki birtakım altcoin’ler, kimileri yeterli olduğu için sola ve sağa gidiyor… Kusama (KSM), Serum (SRM), Solana (SOL), güzel gidiyorlar. Ancak gerçek altcoin döneminin Mart ayının sonunda gerçekleşmesi ve akabinde her şeyin yükselmesi gerekir.

İşte Michael van de Poppenin başarılı varsayımları

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak iddia etti. Ayrıyeten ünlü analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var. Son olarak analist, Şubat ayında kıymetli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü gerçek öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance