Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin’in Acı Verici Düzeltmesi Bu Tarihe Kadar Sürecek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496814,187
  % -2,03
 • ETHEREUM/TL
  19560.34
  % -3,23
 • RIPPLE/TL
  12.8
  % -9,12
 • BITCOIN CASH/TL
  9140.45,256
  % 31,81
 • LITECOIN/TL
  2515.84
  % 9,37
 • COSMOS/TL
  206.46
  % -7,03
 • CARDANO/TL
  11.43
  % -3,60
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin’in Acı Verici Düzeltmesi Bu Tarihe Kadar Sürecek!

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin’in Acı Verici Düzeltmesi Bu Tarihe Kadar Sürecek!

Dünyaca ünlü kripto para analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, başarılı varsayımlarıyla piyasada ün salmış olan bir analist. Michaël van de Poppe, kısa müddet evvel yeni iddialarını paylaştı ve Bitcoin için izlenecek düzeyleri sıraladı.

Michaël van de Poppe: 42.500 dolar ile 45.000 dolar ortası çok kritik bir dayanak bölgesi!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, yeni BTC kestirimlerini paylaşıyor. Analist, Bitcoin’in şu anda kritik bir takviye bölgesi içinde hareket ettiğini ve daha kısa vakit dilimlerinde düşüşe geçtiğini vurguluyor. Analiste nazaran, Bitcoin yükselişini sürdürmeye hazır görünmüyor. Lakin analist, çok daha yüksek vakit dilimlerinde boğa eğilimli kalıyor. Michaël van de Poppe mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in günlük vakit dilimine bakarsak, şu anda bir takviye bölgesinde olduğumuzu görebiliriz. Bu nedenle, 42.500 dolar ile 45.000 dolar ortasındaki bu aralığı çok kritik bir takviye bölgesi olarak tartışıyoruz. Şu anda buradayız. Ancak, 52.000 dolarlık bölgeyi reddettik. Ayrıyeten, haftalık vakit dilimimiz varsa, kesin bir taban senaryosu için çok kıymetli bir hareketli ortalamayı izleyebiliriz. Ve bu 21 haftalık hareketli ortalama… Uzaklaştırırsak endişelenecek bir şey olmadığını görebiliriz. Hala çok boğa bir yükseliş döngüsü içindeyiz.

Michaël van de Poppe: Bitcoin’in acı verici düzeltmesi üç ila dört hafta sürebilir!

Analist yatırımcıları, Bitcoin’in acı verici düzeltmesinin önder kripto para bir taban bulana kadar üç ila dört hafta süreceği konusunda uyarıyor. Ayrıyeten analist, Mart ayının kripto piyasaları için ekseriyetle güzel olmadığını da vurguluyor. Bununla birlikte, başkan kripto para ünitesi 52.000 dolar düzeyini tekrar aşabilirse, Michaël van de Poppe BTC’nin tekrar yükselişe geçeceğini de belirtiyor.

Başarılı analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak varsayım etti. Ayrıyeten ünlü analist Michael van de Poppe, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden de haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki kripto para iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı. Son olarak analist, Şubat ayında değerli bir kripto düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü de gerçek öngördü. Bunlar dışında ünlü analistin başarılı diğer kripto para varsayımları de mevcut.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance