Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin, Ethereum Ve Cardano İçin Bu Düzeylere Dikkat! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  333966,690
  % 4,44
 • ETHEREUM/TL
  22912
  % 9,06
 • RIPPLE/TL
  6.16
  % 2,71
 • BITCOIN CASH/TL
  4586.69,354
  % 1,88
 • LITECOIN/TL
  1194.77
  % 3,03
 • COSMOS/TL
  108.89
  % 5,92
 • CARDANO/TL
  11.67
  % 3,28
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,71

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin, Ethereum ve Cardano İçin Bu Düzeylere Dikkat!

Dünyaca Ünlü Kâhin: Bitcoin, Ethereum ve Cardano İçin Bu Düzeylere Dikkat!

Dünyaca ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, son 24 saat içinde kripto piyasalarında gerçekleşen değişken fiyat hareketini yorumluyor. Ayrıyeten analist, Bitcoin, Ethereum ve Cardano için tutulması gereken kilit düzeyleri özetliyor.

İşte kritik Bitcoin, Ethereum ve Cardano kestirimleri

Michael van de Poppe: Bitcoin artık 30.000 doları tutmalı! Yoksa…

Usta analist Michael van de Poppe, yeni bir görüntüde 106.000 abonesine, Bitcoin (BTC)’in fiyatının %20 daha fazlasını kaybetmemesi için kilit bir düzeyin üzerinde kalması gerektiğini söylüyor. Michael van de Poppe bahse yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Bu etapta, menzile bağlı bu hareketi yapmaya devam edeceksek, yeşil olarak işaretlediğimiz alan (30.000 dolar) takviye olarak tutmamız gereken alandır. Bu kaybedilirse, sanırım 24.000 dolara hakikat bir geri dönüş yaşayacağız. Bir sonraki dayanak bölgesi bu…

Michael van de Poppe: Ethereum fiyatı için 1.758 dolar önemli!

CoinMarketCap datalarına nazaran Bitcoin, kısa bir müddetliğine Michael van de Poppe’nin dayanak alanını ele geçirerek 90 günün en düşük düzeyi olan 28.893 dolara düştü.  Lakin önde gelen kripto para, şu anda güçlü bir toparlanmanın ortasında, zira CoinMarketCap’e göre 33.900 dolarlık düzeyden süreç görüyor. 

Sıçrayışla birlikte Michael van de Poppe Bitcoin’in yükselişini sürdürmek için 35.500 dolarlık direnci alması gerektiğini söylüyor. Yazım sırasında ise BTC bu düzeyin üzerinde yer alıyor. Ethereum’a gelince Michael van de Poppe, ETH‘nin dünkü geri çekilmeden sonra 1.758 dolar civarında bir dayanağa dokunduğunu vurguluyor. Michael van de Poppe bahse yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Bir sonraki destekte Ethereum’a dikkat…

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Cardano’da bu düzeyler yükselişi tetikleyecek

Önde gelen akıllı kontrat platformu o vakitten beri sıçradı ve CoinMarketCap’e nazaran 2.034 dolardan süreç görüyor. Cardano‘ya (ADA/BTC) bakan Michael van de Poppe, paritenin 0,000038 kritik takviyesini ihlal ettiğini söylüyor. Bununla birlikte analist, bu kilit alanın toparlanmasının yükseliş ivmesine ilham verebileceğini vurguluyor. Michael van de Poppe hususa yönelik şu açıklamaları yapıyor:

Cardano kritik bir takviye bölgesini kaybetti ve 3.000 Satoshi (0.00003) civarında bir sonraki takviye düzeyine bakıyoruz. Önceki takviye düzeyini geri alırsak yükseliş olur.

Kaynak: Michael van de Poppe/Twitter

Michael van de Poppe: Cardano’nun gücünden etkilendim!

Yazım sırasında ADA/BTC, dünün düşük düzeyi 0,00003440’tan %8’in üzerinde bir artışla 0,0000374’de süreç gördüğü için dayanağı geri almaya çalışıyor. Michael van de Poppe, Cardano’nun (ADA/USDT) kripto piyasalarındaki yabanî fiyat hareketinin ortasında satışa dayanma kabiliyetini de fark ediyor. Michael van de Poppe mevzuya yönelik şu açıklamaları yapıyor:

ADA’nın gücünden etkilendim.

Beşinci en büyük kripto para şu anda 1,27 dolar civarında süreç görüyor ve dünün en düşük düzeyi olan 1,00 dolardan %27 sıçradı.

İşte Michael van de Poppe’nin başarılı BTC ve altcoin varsayımları

Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, usta analist Michael van de Poppe,  2020 yılının birinci çeyreğindeki altcoin sezonunu doğru olarak kestirim etti. Ayrıyeten başarılı analist, Bitcoin’in geçtiğimiz periyotlardaki düşüşlerini saatler öncesinden haber verdi. Bunların yanı sıra analist, geçtiğimiz aylardaki iddialarında de yüksek muvaffakiyet oranı yakaladı.

Analist, Şubat ayında kıymetli bir piyasa düzeltmesi beklediğini belirtti ve 22 Şubat’taki piyasa çöküşünü öngördü. Analist, Bitcoin’in Mart ayındaki 50.000 dolara kadar olan düşüşünü de gerçek öngördü. Bunlar dışında usta analistin başarılı diğer kripto para kestirimleri de var. Bu nedenle yatırımcılar analistin öngörülerini dikkatle takip ediyor.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Coinrot.com rastgele bir kripto para ünitesinin yahut dijital varlığın satın alınmasını yahut satılmasını önermez yahut Coinrot.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Coinrot.com ve sitede yer alan makalelerin muharrirleri yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık yahut hizmetler ile ilgili rastgele bir süreç yapmadan evvel kendi araştırmalarını yapmalıdır.

İhtar: Kriptokoin.com’a ilişkin haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un müsaadesine alışılmıştır. Sitedeki hiçbir içerik müsaadesiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz yahut rastgele bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ilişkin kod, tasarım, yazı, grafik ve öbür tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara karşıt biçimde kullananlar hakkında yasal süreç başlatılacaktır..

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj