Dogecoin Ve Litecoin Madencilik Duyurusu Sonrası Bu Şirketin Web Sitesi Çöktü - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  452404,375
  % -0,96
 • ETHEREUM/TL
  21466
  % 7,54
 • RIPPLE/TL
  11.34
  % 0,60
 • BITCOIN CASH/TL
  7927.58,286
  % 0,45
 • LITECOIN/TL
  2345.41
  % 5,65
 • COSMOS/TL
  175.12
  % 1,85
 • CARDANO/TL
  10.37
  % 1,01
 • TETHER/TL
  8.33
  % 1,58

Dogecoin ve Litecoin Madencilik Duyurusu Sonrası Bu Şirketin Web Sitesi Çöktü

Dogecoin ve Litecoin Madencilik Duyurusu Sonrası Bu Şirketin Web Sitesi Çöktü

Dogecoin (DOGE) ve Litecoin’in (LTC) istekli savunucuları, şirketin DOGE ve LTC madenciliğine yaptığı yatırımı açıkladıktan sonra Kanada’daki bir toplumsal platformun web sitesini çökertmekten sorumlu olabilir.

Dogecoin, toplumsal medyada Elon Musk ve Mark Cuban üzere tanınan figürlerin takviyesiyle yürüyen kripto para ünitesi olmaya devam ediyor.

Hello Pal Web Sitesi Dogecoin Madencilik Haberlerinin Akabinde Süreksiz Kesintiye Uğradı

Hello Pal tarafından 11 Mart 2020 Perşembe günü yayınlanan resmi bir bildiriye nazaran, şirketin web sitesi, ziyaretçi sayısının artması nedeniyle süreksiz olarak çevrimdışı olmak zorunda kaldı. Trafik artışı, şirketin sadece Dogecoin ve Litecoin madenciliği yapan bir madencilik kuruluşuna yaptığı %15’lik öz sermaye yatırımı duyurusunu takip etti.

Kanada toplumsal, e-öğrenme ve seyahat platformu yaptığı basın açıklamasında, DOGE / LTC madencilik çiftliğinin bu iki kripto para ünitesini madenciliğe adamış dünyanın en büyüğü olduğunu ortaya koydu. Bilgi merkezinin yaklaşık 70 megavatlık bir kapasiteye sahip olduğu ve 90.000’den fazla teçhizata konut sahipliği yaptığı bildirildi. Tesisin ayrıyeten LTC / DOGE hash gücünün yüzde 3 ila 5’ini oluşturduğu bildiriliyor.

Duyurunun akabinde Hello Pal, web sitesi trafiğinin %1.000’den fazla artarak kapasitesini aştığını ve süreksiz bir kesintiye neden olduğunu söyledi. Fakat, şirketin yayın platformu ve uygulama hizmeti, büyük çevrimiçi aktiflik kaydetmesine karşın emsal kesintiler yaşamadı.

Pay senedi yatırımının yanı sıra, Hello Pal’ın madencilik envanterini de yükselttiği ve Litecoin ve Dogecoin’e adanmış 12.500’den fazla madencilik kulesinin %51’ini teslim aldığı bildirildi.

Olayla ilgili yorum yapan Hello Pal CEO’su KL Wong, şunları söyledi:

“Web sitemizdeki ve Hello Pal uygulamasındaki keskin artış, Dogecoin’de ve genel olarak kripto para ünitesinde aldığımız net pozisyonu doğruluyor.”

Hello Pal’ın Dogecoin ve Litecoin madenciliği yatırımı, birebir vakitte kripto ile ilgili kuruluşunun bir genişlemesini teşkil ediyor. Kanadalı şirket, kullanıcılarına aslında tescilli bir kripto para cüzdanı hizmeti sunuyor.

Kripto’nun Gücü

Dogecoin’e dahil olduğunu duyuran bir şirketin, firma için artan çevrimiçi görünürlüğü tetiklediğini görmek tahminen de şaşırtan değil.

Dogecoin, Shiba-Inu’dan ilham alan kripto para ünitesi hakkında tweet atan Mark Cuban üzere kesimin dışındaki önde gelen figürlerle kripto alanında ve hatta ötesinde bir kültün tadını çıkarmaya devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance