DOGE İçin Patlayıcı İddia: Bu Düzeylere Roketleyecek! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334779,590
  % 4,44
 • ETHEREUM/TL
  22974
  % 9,01
 • RIPPLE/TL
  6.19
  % 3,15
 • BITCOIN CASH/TL
  4567.26,100
  % 1,95
 • LITECOIN/TL
  1196.25
  % 3,64
 • COSMOS/TL
  109.3
  % 7,30
 • CARDANO/TL
  11.74
  % 3,77
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

DOGE İçin Patlayıcı İddia: Bu Düzeylere Roketleyecek!

DOGE İçin Patlayıcı İddia: Bu Düzeylere Roketleyecek!

Warren Buffett’in “başkaları korktuğunda açgözlü olmak” konusundaki ünlü kelamı kripto para piyasasında canlı görünüyor. Kripto Endişe ve Açgözlülük Endeksi piyasalarda “aşırı korkuya” işaret ederken, kimilerine nazaran neredeyse yüzde 80’lik bir ralliye girmek üzere olan Dogecoin (DOGE) yatırımcıları şaşırttı.

DOGE, sıçrama yaşayacak mı?

Coinrot.com olarak da bildirdiğimiz üzere 8 Mayıs’ta Dogecoin (DOGE), tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 0,74 dolara ulaştıktan sonra bir konsolidasyon periyoduna girdi. Kripto uzmanları Ali Martinez ve Chris Williams’a nazaran DOGE’un günlük grafiğinde, pivot yükselişler ve düşüşler etrafında trend çizgileri çizerek azalan bir üçgen ortaya çıkıyor üzere görünüyor.

Piyasa bedeline nazaran sekizinci sırada yer alan kripto para için satın alma baskısındaki ani bir artış, DOGE’u üçgenin ötesine itmeyi başardı ve potansiyel bir kopuşa işaret etti. Mevcut fiyat düzeyleri etrafında daha fazla satın alma baskısı, DOGE’nin yüzde 78’lik bir yükseliş için hazır olduğunu doğrulayabilir. Bu gaye, üçgenin y eksenini ölçerek ve bu arayı kırılma noktasına ekleyerek belirlenir.

Uzmanlara nazaran Tom DeMark (TD) Sequential göstergesi, şu anda hem günlük hem de haftalık grafiklerde satın alma sinyalleri sunduğu için optimist görünüme itimat katıyor. Boğa oluşumları, bu vakit dilimlerinde bir ila dört mum çubuğunun yükselişinin göstergesi olan kırmızı dokuz mum çubuğu olarak oluştu. Uzmanlar, bir evvelki yeşil bir mumun üzerinde günlük yahut haftalık yeşil iki mum görülmesinin, TD’nin satın alma sinyalinin teyidi olarak görülebileceğini, bunun da Dogecoin’in 0,34 dolara yükselmesine yardımcı olabileceğini söylüyor.

“0.16 dolar düzeyinin tutulması gerek”

Uzmanlar, “mevcut durum boğaları destekliyor üzere görünse de, yatırımcılar, yükseliş senaryosunun bozulmadan kalması için Dogecoin’in 0.16 doların üzerinde tutması gerektiğinin farkında olmalıdır,” tabirlerini kullanıyor. Bu düzeyin altında kalması, DOGE’un gerisindeki satış baskısında kıymetli bir artışa neden olabilir. Martinez ve Williams’a nazaran bu fiyat noktası civarında bir satış, piyasa bedeli ile sekizinci en büyük kripto para ünitesinin kabaca yüzde 40 oranında düşüşle 0,095 dolara gerilemesine sebep olabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj