Dev Şirket, Bu 2 Altcoin’den Almak İçin Bitcoin’lerini Satıyor: BTC’yi Geçecekler! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  494017,489
  % 1,42
 • ETHEREUM/TL
  17792.82
  % 2,47
 • RIPPLE/TL
  11.32
  % 9,17
 • BITCOIN CASH/TL
  5590.97,128
  % 1,46
 • LITECOIN/TL
  2064.69
  % 3,21
 • COSMOS/TL
  178.25
  % 3,54
 • CARDANO/TL
  10.42
  % 5,45
 • TETHER/TL
  8.17
  % 0,22

Dev Şirket, Bu 2 Altcoin’den Almak İçin Bitcoin’lerini Satıyor: BTC’yi Geçecekler!

Dev Şirket, Bu 2 Altcoin’den Almak İçin Bitcoin’lerini Satıyor: BTC’yi Geçecekler!

İdaresi altında 1 milyar dolarlık varlık bulunan bir kripto yatırım şirketi olan FD7 Ventures, kıymetli açıklamalarda bulundu. Dev şirket, piyasa pahasına nazaran en büyük iki altcoin projesindeki pozisyonunu güçlendirmek için elindeki Bitcoin’leri satıyor.

Prakash Chand: Bu 2 altcoin projesinden daha fazla almak için Bitcoin’lerimizi satıyoruz!

Dubai merkezli FD7 Ventures firmasının genel müdürü Prakash Chand, Bitcoin’in dijital bir kıymet deposu olarak birinci atılım durumunu elde etmiş olabileceğini söylüyor. Bununla birlikte Prakash Chand, kimi altcoin projelerinin boyut ve yarar açısından önde gelen kripto para ünitesini aşacağına inanıyor. Prakash Chand mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bitcoin’in piyasaya birinci girmesi ve toplumun ona bir bedel deposu olarak mana vermesi bir yana, Bitcoin’in aslında hayli yararsız olduğunu düşünüyorum.

Prakash Chand, firmanın yeni internetin ve Web 3.0’ın temeli olduğuna inandığı Cardano (ADA) ve Polkadot’a (DOT) yatırımlarını artırmak için Bitcoin’de 750 milyon dolar satmayı planladığını söylüyor. Sonuç olarak şirket, bu 2 altcoin’den daha fazla satın almak için elindeki Bitcoin varlıklarını satıyor.

FD7 Ventures yöneticisi: Ethereum, Cardano ve Polkadot Bitcoin’den daha pahalı olacak

Ayrıyeten FD7 Ventures firmasının genel müdürü Prakash Chand, Ethereum’u önümüzdeki yıllarda Bitcoin’in yerini alabilecek bir kripto para olarak gösteriyor. Prakash Chand mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Kriptodaki en parlak beyinlerle çok vakit geçirecek kadar şanslıydım. Bu yüzden önümüzdeki birkaç yıl içinde Ethereum, Cardano ve Polkadot’un her birinin Bitcoin’den daha kıymetli olacağı konusunda bahse girmeye hazırım.

FD7 Ventures, elindeki Bitcoin varlıklarını çoktan satmaya başladığını belirtiyor. Ayrıyeten şirket, Bitcoin’den elde edilen fonların Cardano ve Polkadot’a dönüşümünün Mart ayı sonunda bitmesini beklediğini vurguluyor.

brazzers porno izle

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance