Coinshares: Kurumsal Yatırımcılar Bu 5 Altcoin’e Para Akıttı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  335728,162
  % 4,49
 • ETHEREUM/TL
  22989
  % 8,60
 • RIPPLE/TL
  6.21
  % 2,77
 • BITCOIN CASH/TL
  4571.32,702
  % 1,77
 • LITECOIN/TL
  1198.36
  % 2,85
 • COSMOS/TL
  109.18
  % 6,90
 • CARDANO/TL
  11.67
  % 2,77
 • TETHER/TL
  8.49
  % 1,32

Coinshares: Kurumsal Yatırımcılar Bu 5 Altcoin’e Para Akıttı!

Coinshares: Kurumsal Yatırımcılar Bu 5 Altcoin’e Para Akıttı!

Kripto para varlık yöneticisi CoinShares, Ethereum için kurumsal talebin bu yıl 1 milyar dolara yakın girişler ile artmaya devam ettiğini söylüyor. CoinShares ayrıyeten kurumsal devlerin satın aldığı öbür altcoin projelerini de paylaşıyor.

CoinShares: Başkan altcoin ETH yıldan bugüne 1 milyar dolara yakın girişler gördü

CoinShares’in yeni haftalık raporlarına nazaran, finans kurumları 2021’in başından bu yana yaklaşık 973 milyon dolar pahasında başkan altcoin ETH’den topladı. CoinShares ayrıyeten Ethereum’un arka arda üçüncü hafta net girişler gördüğünü ve bu sefer toplamda 11 milyon doları aştığını belirtiyor. CoinShares mevzuya yönelik şunları söyledi:

Ethereum, geçen haftaki toplam 11.70 milyon dolarlık girişle arka arda 3. hafta girişini gördü. Bu, yıldan bugüne 1 milyar dolara yakın girişler getiriyor.

CoinShares: Bitcoin kurumlardan gerisi gerisine ikinci bir haftalık çıkışını tamamladı

CoinShares’e nazaran, Bitcoin’e gelince, piyasa bedeline nazaran dünyanın en büyük kripto parası, kurumlardan gerisi gerisine ikinci bir hafta çıkışını tamamladı. CoinShares hususa yönelik şunları söyledi:

Bitcoin‘e birkaç hafta giriş yaptıktan sonra, son iki haftadır çıkışlar gördük ve çıkışlar geçen hafta toplam 10,40 milyon dolar oldu. Bu çıkışlar, bu yıl Mayıs ve Haziran aylarında şahit olunan değerli çıkışlara nazaran en az seviyede. Ayrıca, yatırımcıların piyasaya birinci sefer erişim sağladıkları kimi yatırım eseri lansmanlarının zamanlamasının, son vakitlerde kâr maksatlı çeşitlere yol açtığına inanıyoruz. Bu, farklı sağlayıcılar ortasındaki giriş ve çıkışların karışık tabiatında açıkça görülmektedir.

Firma, BTC’nin kurumsal ticaret hacminin de düştüğünün altını çiziyor

Coinrot.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere firma, BTC’nin kurumsal ticaret hacminin de düştüğünün altını çiziyor. Coinshares, hacimdeki düşüşün kesinlikle düşüş tesirleri ile gelmediğini de ekliyor. CoinShares mevzuya yönelik şunları söyledi:

Bitcoin’deki hacimler, geçen hafta günde toplam 3,90 milyar dolar olarak, bugüne kadarki ortalamanın yalnızca %38’ine düştü. Son yıllarda yaz aylarında hacimlerde benzeri mevsimsel düşüşler gördüğümüz için bunun piyasada uğursuz bir şey olduğuna inanmıyoruz.

Coinshares: Bu 4 altcoin projesine de kurumsal para aktı!

Öteki kripto paralara bakıldığında Coinshares, altcoin’lerin epeyce sakin bir hafta geçirdiğini söylüyor. CoinShares hususa yönelik şunları söyledi:

Ripple, Polkadot, Multi-asset, Cardano ve Stellar’ın hepsinin girişleri vardı lakin her biri 0,50 milyon dolardan azdı.

adıyaman mutlu son

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj