CoinGecko, Bitcoin Odaklı Kitabını Piyasaya Sürdü - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  445330,704
  % -1,97
 • ETHEREUM/TL
  21065
  % 6,06
 • RIPPLE/TL
  10.95
  % -2,21
 • BITCOIN CASH/TL
  7678.58,190
  % -2,01
 • LITECOIN/TL
  2281.2
  % 3,96
 • COSMOS/TL
  170.71
  % -0,76
 • CARDANO/TL
  10.15
  % -1,08
 • TETHER/TL
  8.3
  % 1,32

CoinGecko, Bitcoin Odaklı Kitabını Piyasaya Sürdü

CoinGecko, Bitcoin Odaklı Kitabını Piyasaya Sürdü

Önde gelen kripto para data platformlarından olan CoinGecko, “How to Bitcoin” isimli kitabının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Basın bültenine nazaran CoinGecko, Bitcoin ile ilgilenenlere rehberlik etmeye yardımcı olmak için gayretlerini artırıyor.

 CoinGecko’nun COO’su Bobby Ong, “Artık Tesla üzere Fortune 500 şirketlerinin, kurumsal hazinelerinin bir modülü olarak Bitcoin’e değerli ölçüde para yatırdığını görüyoruz. Bu türlü büyük kurumların BTC yatırımının artmasının, genel olarak insanların Bitcoin’e daha fazla inanç ve itimat duymaya başlaması ve bunun da güçlü ferdî talebin önünü açmasına neden olacağını öngörüyoruz. Bu nedenle, temelleri anlayarak kripto seyahatlerine gerçek bir biçimde başlamalarının değerli olduğuna inanıyoruz ve sürecin bir kesimi olmayı dört gözle bekliyoruz,” dedi.

CoinGecko’nun “How to Bitcoin” kitabı, Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen; alana yeni girenler için yazıldı. Ayrıyeten kitap, CoinGecko’nun yedi kişilik araştırma takımı tarafından yazıldı: Kristian Kho, Khor Win Win, Crystaline Loo, Lee Shu Wei, Shaun Paul Lee, Teh Sze Jin ve Bobby Ong.

“How to Bitcoin” kitabı, Bitcoin’in temellerini kapsamlı benzetmelerle ve adım adım rehberle özlü bir halde açıklıyor.

Okuyucular, Bitcoin’in tarihini ve evrimini, parayla nasıl karşılaştırıldığı da dahil olmak üzere Bitcoin hakkında daha fazla bilgi edinebilecekler. Bunun dışında kılavuzlar, Bitcoin’i inançlı bir biçimde alıp satmanın yanı sıra masaüstü, taşınabilir ve donanım cüzdanlarını kullanarak nasıl depolayacağınızı da anlatıyor.

“How to Bitcoin,” CoinGecko’nun DeFi alanını anlattığı “How to DeFi”ın akabinde çıkan ikinci kitap. “How to DeFi”ın, dünyanın birinci merkezi olmayan finans (DeFi) kitabı olduğunu belirtmek gerekir.

“How to Bitcoin”, Kriptokoin okuyucuları için kısa bir müddetliğine fiyatsız

Kitabı CoinGecko’nun mağazası üzerinden satın almanız durumunda PDF, Mobi yahut ePUB formatında indirebilirsiniz. 14.99 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan How to Bitcoin, Kriptokoin okuyucuları için bir müddetliğine fiyatsız. Kitabı sepetinize ekleyip gerekli bilgileri ekledikten sonra “Discount code” kısmına “ BITCOIN ” yazmanız kâfi.

Kitabı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance