Coinbase’in Listelediği Üç Altcoin Ralliye Devam Ediyor - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  497024,195
  % -1,97
 • ETHEREUM/TL
  19566.92
  % -3,37
 • RIPPLE/TL
  12.9
  % -8,51
 • BITCOIN CASH/TL
  9247.95,348
  % 33,15
 • LITECOIN/TL
  2522.49
  % 9,61
 • COSMOS/TL
  208.3
  % -5,48
 • CARDANO/TL
  11.44
  % -3,36
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Coinbase’in Listelediği Üç Altcoin Ralliye Devam Ediyor

Coinbase’in Listelediği Üç Altcoin Ralliye Devam Ediyor

En tanınan kripto para borsalarından olan Coinbase, 12 Mart tarihinde yeni bir duyuru yayınladı. Duyuruya nazaran borsa, daha evvel Coinbase Pro’da listeleyeceğini duyurduğu altcoin’leri artık direkt olarak Coinbase’te listeledi. Duyurunun akabinde altcoin fiyatları, yine yükselişe geçti.

Coinbase, Coinbase.com’da ve Coinbase Android ve iOS uygulamalarında Polygon (MATIC), SKALE (SKL) ve SushiSwap’i (SUSHI) destekliyor. Coinbase müşterileri artık MATIC, SKL ve SUSHI satın alabilir, satabilir, dönüştürebilir, gönderebilir, alabilir yahut depolayabilir. MATIC, SKL ve SUSHI, New York Eyaletindeki SUSHI haricinde, Coinbase dayanaklı tüm bölgelerde mevcuttur. MATIC, SKL ve SUSHI ticareti de Coinbase Pro’da desteklenmektedir.

Polygon (MATIC)

MATIC, Ethereum için çok zincirli bir ölçeklendirme tahlili olan PolygonMatic Network’e güç veren bir Ethereum token’ıdır. Polygon, Ethereum ana zinciri ile birlikte çalışan blok zincirleri olan Katman 2 sidechain kullanarak Ethereum üzerinde daha süratli ve daha ucuz süreçler sağlamayı amaçlamaktadır. Kullanıcılar, bir Polygon köprüsü akıllı mukavelesine Ethereum token’larını yatırabilir, Polygon sidechain’i içinde onlarla etkileşime girebilir ve daha sonra gerekirse Ethereum ana zincirine geri çekebilir. MATIC token’ı, süreç fiyatlarını ödemek ve proof-of-stake konsensüsüne katılmak için kullanılır.

Yazım sırasında 0.47 dolardan süreç gören MATIC, son 24 saatte %58.2 oranında arttı.

Skale (SKL)

SKL, kendisini “sınırsız sayıda bağımsız node’da çalışmak üzere tasarlanmış başkansız bir konsensüse sahip Ethereum uyumlu bir ağ” olarak tanımlayan ve SKALE’a güç veren bir Ethereum token’ıdır. SKL token’ı, bir ağ doğrulayıcısı olarak katılma, bir temsilci olarak hisse alma yahut bir geliştirici olarak ağ kaynaklarının bir paylaşımına erişme hakkı verir.

Yazım sırasında 0.95 dolardan süreç gören SKL, son 24 saatte %60.2 oranında yükseldi.

Tanınan SushiSwap (SUSHI)

SUSHI, merkezi olmayan bir kripto para borsasu ve Ethereum üzerine inşa edilmiş otomatik bir piyasa oluşturucu olan SushiSwap’e güç veren bir Ethereum token’ıdır. SUSHI sahipleri, topluluk yönetişimine katılabilir ve SushiSwap’in süreç fiyatlarının bir kısmını almak için token’ları paylaşabilir.

Yazım sırasında 18.77 dolardan süreç gören SUSHI, son 24 saatte %4.8 arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance