Coinbase Custody’nin Listelediği Altcoin İvme Kazandı! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  368003,561
  % 2,85
 • ETHEREUM/TL
  11842.24
  % -0,21
 • RIPPLE/TL
  3.4
  % -0,21
 • BITCOIN CASH/TL
  3911.64,298
  % 2,68
 • LITECOIN/TL
  1438.33
  % 9,60
 • COSMOS/TL
  141.39
  % 0,02
 • CARDANO/TL
  7.78
  % 4,94
 • TETHER/TL
  7.24
  % -0,29

Coinbase Custody’nin Listelediği Altcoin İvme Kazandı!

Coinbase Custody’nin Listelediği Altcoin İvme Kazandı!

Coinbase, dün yaptığı bir duyuruda saklama hizmeti olan Coinbase Custody’nin yeni bir altcoin desteklediğini açıkladı. Borsanın yaptığı duyuruda, şu tabirler yer aldı:

“Coinbase Cusdoty artık Request Network (REQ) için custody.coinbase.com’da para yatırma ve çekme süreçlerini destekliyor. Coinbase Custody başka bir hukukî kişiliktir ve saklama için onaylanan varlıklar, başka Coinbase platformlarında süreç yapmak için onaylanmış varlıklardan başkadır.”

Tanınan altcoin Request (REQ)’in fiyatı yükselişe geçti

2017’de çıkarılan Request (REQ) token’ı, Request Network’ün performansını ve kararlılığını sağlıyor. Ağ, herkesin inançlı yollarla ödeme talep edebileceği ve para alabileceği Ethereum tabanlı merkezi olmayan bir ödeme sistemidir. Tüm global para üniteleriyle çalışan daha ucuz, daha inançlı bir ödeme tahlili sağlamak için üçüncü tarafların gerekliliğini ortadan kaldırır.

Bir kullanıcı bir ödeme talebi oluşturduğunda, ödemenin hangi adrese tahsis edilmesi gerektiğini ve fiyatın ne olduğunu tanımlar. Kullanıcı ayrıyeten, kolay bir talebi faturaya dönüştürerek ödemenin karar ve şartlarını tanımlayabilir. Bu süreç tamamlandıktan sonra kullanıcı, karşı taraf tarafından ödeme talebini paylaşabilir.

Request ağında her adım belgelenip saklanır. Hasebiyle dahil olan herkesin tüm faturalarını ve ödemelerini basitçe takip etmesine imkan tanır. Ağ birebir vakitte dünya genelindeki maddelerle entegre edilmiş.

Coinbase Custody’nin dayanağının duyurulmasının akabinde ağın REQ token’ı, ivme kazandı. Bugün, piyasadaki birçok kripto para ünitesi düşüş yaşarken REQ, %20’lik bir kar elde etti. 0.070 dolar düzeylerinden süreç gören altcoin, gün içerisinde 0.109 dolar civarına yükseldi. Yazım sırasında ise 0.09 düzeylerine geriledi.

Altcoin fiyatı, son 1 ayda %198 oranında yükseliş gösterdi. Son bir yılda ise %529 oranında arttı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance