Chiliz (CHZ) Yükselişini Sürdürüyor, Analistler CHZ Hakkında Ne Diyor? - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  496982,216
  % -2,15
 • ETHEREUM/TL
  19663.2
  % -3,22
 • RIPPLE/TL
  12.94
  % -8,78
 • BITCOIN CASH/TL
  9344.84,200
  % 34,05
 • LITECOIN/TL
  2519.38
  % 8,63
 • COSMOS/TL
  207.97
  % -4,66
 • CARDANO/TL
  11.4
  % -3,39
 • TETHER/TL
  8.06
  % 0,27

Chiliz (CHZ) Yükselişini Sürdürüyor, Analistler CHZ Hakkında Ne Diyor?

Chiliz (CHZ) Yükselişini Sürdürüyor, Analistler CHZ Hakkında Ne Diyor?

Dünyada ve ülkemizde birçok spor kulübü ile mutabakat sağlayan Chiliz (CHZ), popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Kripto para ünitesi daha çok insan tarafından tanındıkça, yatırımlar da bu altcoin‘e akmaya başladı. CHZ, Coingecko datalarına nazaran son 1 saatte %2, son 24 saatte %75, son 1 haftada %280 ve son 1 ayda %1665 oranında bedel kazandı.

Pekala CHZ’nin bu yükselişi hakkında analistler ne söylüyor? Kripto para topluluğunun tanınan isimlerinden Berke Oktay, CHZ ile birlikte RVN ve IOTA örneklerini de vererek, fiyatın yükselmesiyle talebin arttığını lisana getirdi. Oktay, “Sadece birkaç ay evvel $CHZ $RVN $IOTA çok ucuzken yüzlerine bakılmıyordu. Hatta bunları konuşmak bile ayıplanıyordu. Artık almak için sıraya giriliyor neredeyse. Fiyat yükseldikçe talep artıyor, talep olduğu için yükselmiyor aslında” tabirlerini kullandı.

Bir öteki değerli yerli analistlerden Fatih Online ise elindeki CHZ’leri 30’a katladığını, bir tane bile satmadığını ve rallinin devam ettiğini lisana getirdi.

Bir öteki analist Selcoin ise CHZ’nin bakkal ve manavın dahi lisanına dolandığını tabir ederek, “Teknik tahlilin ağzına vura vura yükselmiş durumda. Biz kısa vade aldık kaçtık ancak kaçan balık daha büyükmüş. O yüzden sabırla elinde tutan asıl yatırımcısına bereketli olsun diyelim” diye konuştu.

Yerli kripto para topluluğundan bir öbür isim Erhan Ünal ise “satış baskısı” ikazında bulundu. Ünal, soyunma odasında kilitli durumda olan CHZ’lerin kilidinin açılması halinde piyasada satış baskısı olabileceğini lisana getirdi. Ünal, aktüel kilitli CHZ sayısının Socios bilgilerine nazaran 460 milyon olduğunu tabir etti.

Chiliz Trend Topic Oldu

Chiliz, Twitter’da çok konuşlan bahislerin dahil olduğu Trend Topic listesine girdi. TT olan Chiliz hakkında 4093 tweet atıldı. Chiliz şu anda kripto para piyasasına bilhassa yeni dahil olanların ilgisini çeken coin’lerden birisi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance