• BITCOIN
  238544,518
  % -8,27
 • ETHEREUM
  9044.89
  % -8,91
 • RIPPLE
  2.05
  % -4,81
 • BITCOIN CASH
  3267.55,615
  % -10,88
 • LITECOIN
  993.92
  % -8,48
 • COSMOS
  58.63
  % -10,12
 • CARDANO
  2.51
  % -7,41
 • TETHER
  7.38
  % -0,39

Certik Chain (CTK) Coin Binance Borsasında Listelenecek

Certik Chain (CTK) Coin Binance Borsasında Listelenecek

CertiK Chain ve CertiK (CTK) Coin, Cosmos SDK ile oluşturulmuş Delegated Proof-of-Stake (DPoS) blok zinciridir. Blok zinciri altyapısının ve merkezi olmayan uygulamaların güvenle inşa edilebileceği bir ortam oluşturmayı amaçlıyor. Güvenlik Oracle, CertiKShield Geri Ödeme Havuzu ve bir hiper güvenli programlama dili (DeepSEA) dahil olmak üzere yerel zincir içi özelliklerle, CertiK Chain, geliştirmeden dağıtım sonrasına kadar farklı tipteki blockchain ürünlerinin güvenliğini sağlamak için oluşturulmuştur.

CertiK (CTK) Kurucu Ortağı ve bilgisayar bilimi bölüm başkanı Profesör Zhong Shao, “Çekirdeğinde güvenlik bulunan hiper güvenli, çapraz zincir çözümü olan CertiK Chain’i geliştirerek, tüm alanda güvenlik standartlarını yükseltmeyi umuyoruz” dedi. Yale Üniversitesi’nde. “Bu yüksek derecede güven ve olgunluk, DeFi gibi büyük ölçekli yeniliklerin gelecekte gerçekten gelişebilmeleri için sürekli büyüme elde etmelerini sağlamak için çok önemlidir”.

Binance CEO’su ve Kurucusu CZ (Changpeng Zhao), “Binance ve CertiK, DeFi sektöründe güvenlik benimseme düzeyini ve kalitesini iyileştirmeye kararlıdır” dedi. “Certik Chain’i Launchpool aracılığıyla desteklemekten ve protokollerini Binance Smart Chain’e (BSC) getirmekten heyecan duyuyoruz.” dedi.

Certik Chain (CTK) Coin Binance Borsasında Listelenecek

CertiK (CTK) Coin Binance Borsasında İşleme Açılıyor

Binance, CTK’yı 2020/10/27 08:00 AM (UTC) olarak listeleyecek ve CTK / BTC, CTK / BNB, CTK / BUSD ve CTK / USDT ticaret çiftleri için işlem açacak. Bu süreden sonra bu işlem çiftleri üzerinden CertiK (CTK) Coin alınıp satılabilir.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.