Cardano Bu Boğa Koşusunda 2 Doları Görebilecek Mi? - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  343306,169
  % -5,61
 • ETHEREUM/TL
  10902.94
  % -7,04
 • RIPPLE/TL
  3.21
  % -5,54
 • BITCOIN CASH/TL
  3568.19,572
  % -6,53
 • LITECOIN/TL
  1263.69
  % -3,30
 • COSMOS/TL
  125.48
  % -9,02
 • CARDANO/TL
  7.61
  % 1,53
 • TETHER/TL
  7.43
  % 3,06

Cardano Bu Boğa Koşusunda 2 Doları Görebilecek mi?

Cardano Bu Boğa Koşusunda 2 Doları Görebilecek mi?

Bir boğa koşusunun ortasında yer alıyoruz. Cardano yavaşça tüm kripto piyasasının dikkatlerini üzerine çekti. Gelin, bu projenin son gelişmelerinden kimilerini inceleyelim. Cardano’nun değerli olup olmadığına bakalım. Sonrasında ise Cardano’nun bu boğa piyasasında nerelere kadar yükseleceğini kestirim edelim.

Cardano Gelişmeleri

Cardano projesine aşina değilseniz, muhtemelen bu alanda yenisiniz. Kripto emektarları için, Cardano’nun potansiyelini esasen biliyorsunuz. İşte son boğa piyasasından bu yana projeyle birlikte değişen kimi şeyler:

 • Cardano, stake etmeye müsaade veren Shelley ana ağını başlattı.
 • Daedalus 3.3.0 sürümünü yayınladılar. Bu sürüm, yaklaşan Mary protokol güncellemesi için lokal token dayanağı sunuyor.
 • Kendi özel tokenlarını tanımlayacak olan Mary hard forku 1 Mart’ta gerçekleşecek.

Projede stake etme mevcut ve şu anda Binance’de bile %7,69 -%17,49 ortasında yıllık faiz getirisi sunuyor.

Charles artık arkadaş edinmek için dünya çapında sörf yapmıyor. Daha uygun sunum ve daima güncellemeler için günlük görüntüler ve AMA’lar yapıyor.

Cardano’nun hacmi 2-3 yıl öncesine nazaran dorukta. Günlük süreç hacminde bugün 9 milyar doları aşıyor.

Dünya Çapında Birden Fazla İştirak

Vakitle gelecek daha çok şey var. Bu proje bir yol haritasına sahip. Şimdiden dünya çapındaki şirketlerle daha fazla iştirake ve Afrika’daki makul bir ülkeyle iştirake “işaret etti”. Ayın sonunda (Şubat 2021) Charles’tan daha fazla açıklama gelecek.

ADA Çok Fiyatlandı mı?

Bu, şu anda herkesin zihninde yer lan bir soru. Pekala ya EOS? TRON ne olacak? Pekala ya 2019 ve 2020’de sahneye çıkan başka çok heyecanlı ve titiz projeler?

Cardano, projelerini daima olarak teslim eden ve başka koinlere şantaj yapmayan tek koin. Bu, son 2 yılda kıymetli bir şey inşa ettikleri manasına geliyor. Kripto topluluğunun itimadını tekrar kazandılar.

Charles, şeffaf olmaya, cesaretlendirmeye ve alandaki öbür birçok projeye sevecen olmaya çalışmakla köprü kurdu. Öteki projeleri hak ettikleri başarılarından ötürü tebrik bile ediyor. Charles, yakın vakitte yapılan bir AMA’da CZ ve Binance grubunu, Binance Coin’in başarısı ve fiyat artışından ötürü tebrik etti.

Bu Charles’ın alçakgönüllülüğünü gösteriyor. Birçoğunun başarılı olacağına dair bir işbirliği ve anlayış hissine işaret ediyor. Tek bir büyük proje olmayacak. Yalnızca bir zincir olmayacak, çok olacak. Charles bunu biliyor. Başka projeleri kötüleyip yalnızca kendi projeni öne çıkarmanın proje için bir mana tabir etmeyeceğinin farkında.

Bu nedenle, hiçbir Cardano çok fiyatlı değil. Aslında, dünya çapında milyonlarca beşere getireceği teknoloji ve erişilebilirlik için hala düşük fiyatlı durumda. ADA tokenlarının ardışık tertip boyunca stake etme, büyüme ve kullanım için doğal kıymetinden bahsetmiyorum bile.

ADA Tüm Vakitlerin En Yüksek Düzeyini Kıracak

Açıkçası, Cardano’nun evvelki tüm vakitlerin en yüksek fiyatı olan 1,24 $ civarında patlama yapacağını düşünüyorum. Önümüzdeki birkaç hafta içinde fiyatın bu seviyeyi aşacağını ve 1,40-1,60 dolar aralığında olacağını düşünüyorum. Orada güçlü bir konsolidasyon görmeye başlayacağız.

Cardano’nun satış buyruğu listelerini kırması ve direkt 2 $’a yükselmesi için küçük bir talihi var. Bitcoin’in birinci kere 20 bin doları kırmasına benziyor. Cardano, bu boğa piyasasının ucunda birebirini yapabilirdi. Lakin bunun bir bedeli var. O bedel de daha güçlü bir geri çekilme ile gelecek.

Önümüzdeki haftalar tüm kripto piyasası için değerli olacak. Bu noktada Cardano’nun piyasa trendine devam ettiğini düşünüyorum. Şu anda ekosisteme akan çok ölçüde para var.

Bu para akmazsa, tüm piyasanın geri çekilmesinin beklendiğini şiddetle savunabilirim.

Cardano, öngörülen 1.40 – 1.60 $ aralığına ulaşırsa bundan sonraki atılımı piyasanın insafına kalacak. Proje güçlü ve çantaların ardındaki eller sabitken, şu anda piyasaya giren ve çıkan para ölçüsü, kıyıda su emen bir tsunami üzere. Er ya da geç vuracak ve çok sert vuracak.

Dalga gelip gelgit düzeldikten sonra, Cardano 1 doların üzerinde bir fiyat düzeyini koruyacaktır. Bu, proje ve ekosistemin istikrarı için çok büyük kilometre taşı olacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance