Cardano Analisti: Çok Dikkatli Olun! Çünkü… - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334807,170
  % 4,73
 • ETHEREUM/TL
  23062
  % 10,05
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 3,14
 • BITCOIN CASH/TL
  4595.13,692
  % 2,22
 • LITECOIN/TL
  1196.38
  % 3,50
 • COSMOS/TL
  109.84
  % 7,54
 • CARDANO/TL
  11.71
  % 3,72
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Cardano Analisti: Çok Dikkatli Olun! Çünkü…

Cardano Analisti: Çok Dikkatli Olun! Çünkü…

Cardano (ADA)’nun Goguen periyodu düzgün gidiyor, Alonzo (halka açık test ağı) güncellemesi ağa akıllı kontratlar getirmeye hazırlanıyor. Aslında, birtakım beşerler artık bu altcoini dijital iktisadın geleceği için potansiyel bir bayrak taşıyıcısı olarak görüyor. Bilakis, kimi beşerler da bunun hala bir ghost chain olduğunu düşünüyor ve bu hususta düşüş eğiliminde olmayı tercih ediyor. Böylelikle şu soru ortaya çıkıyor: Bu hisler ADA’nın fiyatına ziyan verecek mi? Ve şayet öyleyse, kripto para daha ne kadar düşebilir? Crypto Capital Venture’dan Dan Gambardello, ADA için bir sonraki kıymetli düzeyleri vurguladı.

Cardano düşüş trendinde mi?

ADA‘nın Nisan ve Mayıs aylarındaki ATH’sinden bu yana fiyat hareketine ve akabinde gelen ani düşüşe dayanarak, karşılık evet. Analistin belirttiği üzere Cardano, birkaç aydır düşüş trendinde. Aslında, 6 saatlik grafiği gözlemlemek, ADA’nın Point 1 ATH’den Point 2’ye ne kadar süratli ve önemli bir biçimde düştüğünü gösteriyor. Bu, Cardano’nun konsolide olmasını sağlayan aşağı yanlışsız bir üçgen yarattı. Ayrıyeten, Fibonacci aracı, bir dizi yüksek salınım ve düşük salınımların ADA için birden fazla direnç oluşturduğunu gösterdi.

Grafikteki turuncu bölgeler, ADA için kısa vadeli yahut uzun vadeli hareketler için geçerli olan kritik direnç düzeyleridir. Bu direnç düzeyleri 1,4 dolardan 2,2 dolara kadar değişiyor.

Ek olarak, uzun vadeli haftalık grafikte Cardano, dayanak düzeyine gerçek yavaşça hareket ediyor. ADA bu dayanağı daha evvel test etmişti, lakin şu anda daha büyük bir potansiyel dezavantaja yanlışsız yönelebilir. Bu dayanak aralığı 0,55 ile 0,94 ABD doları ortasında bulunabilir. Farklı bir formda, oynaklığın azalması ve 1 dolarlık bölgedeki sonlu dalgalanma nedeniyle, kimi beşerler Cardano’yu stablecoin olarak isimlendirmeye bile başladı.

Beşerler neden Cardano’dan emin değil?

Piyasa, ikinci jenerasyon kripto para ünitesi hakkında her zamankinden daha fazla karışık hisler sergiliyor. Polymarket‘te yakın vakitte açılan bir varsayım piyasasına ait bilgiler de kimi değişik bulguları ortaya çıkardı. Güçlü geliştirici faaliyetlerine karşın, iştirakçiler, Cardano’nun 1 Ekim’de planlandığı üzere akıllı mukaveleleri destekleyip desteklemeyeceğinden emin değillerdi ve oranlar buna karşı yaklaşık 60-40 idi.

Burada, IOHK CEO’su Charles Hoskinson’ın Ekim ayına kadar Cardano’nun ana ağında akıllı kontratların faal olacağından bahsettiği belirtilebilir. Coinrot.com okurlarının yakından bildiği üzere, yatırımcılar bir yatırım kararı vermeden evvel tüm bu faktörleri göz önünde bulundurmalıdır. Zira analistin belirttiği üzere:

Dışarıda çok dikkatli olun zira olası bir çok şey var. Piyasalar çok kararsız.

amasya mutlu son

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj