• BITCOIN
  236931,478
  % -7,71
 • ETHEREUM
  8707.43
  % -10,37
 • RIPPLE
  2
  % -9,03
 • BITCOIN CASH
  3142.74,734
  % -11,73
 • LITECOIN
  1017.25
  % -4,65
 • COSMOS
  56.38
  % -10,09
 • CARDANO
  2.42
  % -10,64
 • TETHER
  7.38
  % -0,39

Cardano (ADA), Monero (XMR) ve Cosmos (ATOM) Fiyat Tahmini ve Analizi

Cardano (ADA), Monero (XMR) ve Cosmos (ATOM) Fiyat Tahmini ve Analizi

Kripto para piyasasında uzun vadeli tahminler ve kısa vadeli grafikler cesaret verici görünüyor. Kısa vadede iyi bir performans gösterebilecek 3 popüler altcoine bakalım. Cardano (ADA), Monero (XMR) ve Cosmos (ATOM) fiyat tahmini ve analizi için detaylar aşağıda yer almaktadır.

Cardano (ADA), Monero (XMR) ve Cosmos (ATOM) Fiyat Tahmini ve Analizi

Cardano (ADA) Fiyat Tahmini ve Analizi

Ayıların Cardano (ADA) fiyatını 7-9 Ekim arasında 0.90 doların altında tutamaması, boğaların gücünü toplamasına ve ardından fiyatı hareketli ortalamaların üzerine çıkarmasına destek oldu.

Yükseliş seyri sınırındaki hareketli ortalamalar ve 62’ye yakın RSI, boğaların üstün olduğunu gösteriyor. Boğalar, ADA fiyatını boyun çizgisinin üzerine çıkarabilirlerse, Cardano 0,133 dolarlık bir desen hedefine sahip bir ters kurulum tamamlayacaktır. ADA/USD paritesi mevcut seviyelerin altına ve hareketli ortalamaların altına düşerse, Cardano (ADA) fiyat tahmini geçersiz hale gelecektir.

Cardano (ADA) için desteğin 0,104 dolarda toparlanması, boğaların düşüşleri bir satın alma fırsatı olarak gördüğünü ve hissiyatın olumluya döndüğünü gösteriyor. Bununla beraber, boğalar ADA fiyatını boyun çizgisinin üzerine çıkarmadıkça, ayılar çifti tekrar 0.104 $ ve 20-EMA’nın altına düşürmeyi deneyecek. Başarılı olurlarsa, parite 50 basit hareketli ortalamaya ve altında 0,90 dolara düşebilir. Cardano (ADA) fiyat tahmini ve analizi için tersine durumda, parite 20-EMA’dan geri dönerse, gücü gösterecek ve boyun çizgisinin üzerinde bir kırılma olasılığını artıracaktır.

Monero (XMR) Fiyat Tahmini ve Analizi

Monero Analiz – (XMR), hem hareketli ortalamaların eğimli olduğu hem de aşırı alım bölgesinde RSI’nın yükseldiği bir trend içindedir. Boğalar şimdi yukarı yönlü fiyat hareketini 140 dolara ve ardından 150 dolara çıkarmayı deneyecek.

Güçlü bir yükseliş trendinde Monero, düzeltmeler genel olarak bir ila üç gün sürer ve boğalar, 20 günlük EMA’ya (105,9 $) düşüşleri bir satın alma fırsatı olarak görür. Bununla birlikte, XMR/USD paritesi mevcut seviyelerden ve 121.42 doların altına düşerse, ayılar Monero fiyatını 20 günlük EMA’ya indirmeye çalışacak. Bu desteğin altında yaşanacak bir kırılma, güç kaybının ilk işareti olacaktır.

Monero (XMR) için yükselen üçgen desen bir kopuşu tamamlandı ve 113.21 doların üzerinde kapandı. Bu yükseliş kurulumunun 132.73 dolarlık bir desen hedefi var. Boğalar şu anda Monero (XMR) fiyatını 121.42 doların üzerinde tutmayı amaçlıyor. Boğalar başarılı olursa, Monero için 121.42 dolar güçlü bir destek görevi görecek. XMR fiyatı bu seviyenin altına düşse dahi, boğalar yine 20 günlük EMA’ya olan düşüşü satın alıp, engellemeye çalışacak. Ayrıca XMR/USD paritesi bu destekten geri dönerse, yükseliş trendini yeniden başlatabilir.

Cosmos (ATOM) Fiyat Tahmini ve Analizi

Cosmos (ATOM) 10 Ekim’de ters baş ve omuz formasyonunun boyun çizgisinin üzerinde kırıldı ve kapandı. Bu kırılma sonrası, bugün daha fazla satın alım gördü ve boğalar ATOM fiyatını 5.87 $ direnç seviyesinin üzerine çıkardı. ATOM/USD paritesi şimdi 7.40 $ ve ardından 8.87 $ ulaşabilecek yeni bir ralli başlatabilir. 20 günlük EMA (5,17 $) yükselmeye başladı ve RSI pozitif bölgeye yükseldi, bu da eğilimde olası bir değişiklik olduğunu gösteriyor.

Bu varsayımın aksine, ATOM/USD paritesi mevcut seviyelerden düşerse, ayılar fiyatı tekrar boyun çizgisinin ve 20 günlük EMA’nın altına çekmeye çalışacak. Böyle bir durum bize mevcut kopuşun sahte olduğunu gösterecektir. Parite sağ omuzun altına 4,54 dolardan düşerse, trend ayıların lehine dönecek.

Boğalar, Cosmos fiyatı yeni bir yükseliş trendi başlatabilecek 5.87 dolarlık genel direncin üzerine çıkardı. Yukarı eğimli hareketli ortalamalar ve RSI pozitif bölgede bulunuyor, bu durum boğalara avantaj sağlıyor. Boğalar bir sonraki deneme sırasında koparma seviyesini savunamazsa, bu olumlu tahmin geçersiz olacaktır. Fiyat boyun çizgisinin altına sabitlenirse, bu bir zayıflık işareti olacaktır.

Sosyal Medya Hesaplarımız Twitter ve Telegram Üzerinden Bizleri Takip Edebilirsiniz.