Cardano (ADA) Kurucusu: Önümüzdeki 2-3 Ay İçin Çok Sayıda “Akıllı Sözleşme” Planlandı - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  407145,156
  % -8,17
 • ETHEREUM/TL
  18448.27
  % -8,95
 • RIPPLE/TL
  8.72
  % -17,54
 • BITCOIN CASH/TL
  6456.21,455
  % -13,11
 • LITECOIN/TL
  1922.49
  % -10,80
 • COSMOS/TL
  151.77
  % -5,71
 • CARDANO/TL
  8.64
  % -12,02
 • TETHER/TL
  8.33
  % 0,51

Cardano (ADA) Kurucusu: Önümüzdeki 2-3 Ay İçin Çok Sayıda “Akıllı Sözleşme” Planlandı

Cardano (ADA) Kurucusu: Önümüzdeki 2-3 Ay İçin Çok Sayıda “Akıllı Sözleşme” Planlandı

Cardano Kurucusu Charles Hoskinson’a nazaran, Cardano’nun önümüzdeki 60 ila 90 gün içinde birçok kıymetli güncelleme görmesi bekleniyor.

Financial Fox ile gerçekleşen bir röportajda Hoskinson, önümüzdeki iki ila üç ay içinde birçok “akıllı sözleşme”nin ağa vuracağını açıkladı.

IOHK yöneticisi ayrıyeten geçtiğimiz birkaç ayda Cardano’ya dayanaklarını dahil etmek emeliyle Celsius, SingularityNET, Fireblocks ve Prime Trust’ın ardındaki gruplarla buluştuğunu açıkladı. Bu varlıklardan hangisinin evvel bir entegrasyon alacağına öncelik vermenin makul bir zorluk olduğunu ekledi:

“Bu gerekli. Dapps için buna gereksiniminiz var, kurumsal yatırımcıların gelebilmesi için buna her cinsten oyuncu için gereksiniminiz var ve şu anda şirket olarak vaktimizin birçoklarını tükentenler de bu.”

Entegrasyon takımı, çeşitli platformlarda Cardano takviyesini tanıtmak için çalışırken, Cardano Vakfı’nın araştırma kolunun yeni teşebbüsler üzerinde çalıştığı söyleniyor. Hoskinson, devam etmekte olan birtakım yeni duyurulara yorum yaparak,
“Akıllı mukavele geliştirme dizaynında uzmanlaşmış bir akıllı kontrat enstitüsü üzere birkaç yeni şeyi duyuracağız” tabirlerini kullandı.

Yönetici, büyük olasılıkla, IOHK’nın oradaki mevcut ilgileri ve Wyoming’in bu kavramların pratik uygulamasına ait genel istikameti nedeniyle, bunun Wyoming Üniversitesi’nde tanıtılacağını söyledi.

Bu ortada 1 Mart’ta Mary hard fork‘u resmi olarak ana ağa eklenecek ve çok beklenen mahallî çok varlıklı fonksiyonelliği Cardano ağına getirecek. Aslında, yakın tarihli bir blog gönderisinde, Cardano Vakfı, akıllı kontratların kısa bir müddet içinde gelmesine karşın, Cardano’da mahallî bir token oluşturması gerekmediğini sav etti. Cardano Vakfı, şunları da ekledi:

“Yerel varlıklar, çok çeşitli eşsiz gerçek dünya ve dijital varlıkları temsil etmek için kullanılabilen, takas edilemeyen token’ları yahut NFT’leri basmak için kullanılabilir.”

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance