CANLI: Elon Musk Bitcoin Ve Altcoin’leri Konuşuyor! - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334279,609
  % 4,69
 • ETHEREUM/TL
  22930
  % 9,42
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 3,38
 • BITCOIN CASH/TL
  4584.09,419
  % 2,69
 • LITECOIN/TL
  1194.94
  % 3,55
 • COSMOS/TL
  108.68
  % 6,48
 • CARDANO/TL
  11.67
  % 3,86
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

CANLI: Elon Musk Bitcoin ve Altcoin’leri Konuşuyor!

CANLI: Elon Musk Bitcoin ve Altcoin’leri Konuşuyor!

Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk, merakla beklenen katıldığı The B Word’de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Elon Musk “Benim Bitcoin’im var, Tesla’nın Bitcoin’i var, SpaceX’in Bitcoin’i var.” dedi. Ayrıyeten sahip olduğu altcoin projelerini duyurdu. Elon Musk ayrıyeten Tesla, SpaceX ve kendisinin hiç Bitcoin satmadığını açıkladı. Haber daima güncellenecek, bu nedenle yeni ayrıntıları görmek için sayfayı daima güncelleyin!

Elon Musk ile Jack Dorsey Bitcoin ve altcoin’leri konuşuyor!

Tesla CEO’su ve ünlü milyarder Elon Musk, Twitter CEO’su Jack Dorsey ve ARK Invest CEO’su Cathie Wood, merakla beklenen The B Word etkinliğinde Bitcoin ve altcoin’leri konuşuyor. Kritik açıklamaları canlı olarak anında aktarıyoruz… Lütfen yeni ayrıntıları görmek için sayfayı daima güncelleyin!

Elon Musk sahip olduğu altcoin projelerini duyurdu!

Tesla CEO’su Elon Musk, katıldığı The B Word’de çok konuşulacak açıklamalarda bulundu. Elon Musk, aktiflikte kendisinin ve SpaceX’in de Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı. Elon Musk, hususa yönelik şunları söyledi:

Paranın çarçabuk transfer edilmesi gerektiğine inanıyorum. PayPal ile bunu yapmak istedik. Bitcoin şu an bu manada güzel bir durumda değil fakat potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Şahsî olarak Bitcoin, Ethereum ve DOGE sahibiyim. SpaceX, Tesla ve ben de ferdî olarak BTC sahibiyiz.

Elon Musk, Bitcoin konusundaki telaşlarını bir sefer daha lisana getirdi

Elon Musk, Bitcoin’in kullanılabilirlik eksikliği ve güç ağır proof of work algoritması konusundaki telaşlarını bir defa daha lisana getirdi, fakat çok fazla potansiyele sahip olduğunu söyledi:

Genel olarak Bitcoin’in ve kripto para fikrinin destekçisiyim… Ama herkesin önünde söylediğim üzere, kripto alımına, bilhassa Bitcoin’e dikkat etmeliyiz. Tahminen biraz fazla güç kullandığı için proof of work  kullanmak etraf için yeterli değil… BTC birtakım şeyleri düzgün yapıyor ve gelişiyor… Ortalama bir insan için kullanılabilirlik çok uygun değil, lakin çok fazla potansiyeli var. 

Elon Musk: Tesla, SpaceX ve ben BTC satmadık

Elon Musk, Tesla’nın Mayıs ayı ortasında BTC ödemelerini kabul etmeyi bırakmasının akabinde Bitcoin topluluğunun öfkesini çekti. Ayrıyeten bu hareket kripto para piyasasında büyük bir düzeltmeyi tetikledi. Elon Musk, aktiflikte kıymetli bir açıklama daha yaptı ve Tesla, SpaceX ve kendisinin hiç Bitcoin satmadığını açıkladı. Elon Musk mevzuya yönelik şunları söyledi:

Tesla, SpaceX ve ben Bitcoin satmadık. Şayet bu güç kullanımı gelişmeye devam ederse, Tesla‘nın yine BTC kabul etmeye başlayacağını buradan duyuruyorum. Bu cins durumlar beni ve Tesla’yı negatif biçimde etkiliyor. Bitcoin’deki güç kullanımı gelişiyor. Kömürle çalışan birçok madenci kapandı. Şu anda Bitcoin’in güç kullanımı konusunda müspet bir trend kelam konusu… Bunun bir kısmı Bitcoin’deki fiyat düşüşünden kaynaklanıyor. Tesla, Bitcoin kabul etmeye başladığında fiyat arttı ve Bitcoin daha fazla güç harcamaya başladı. Bunu kabul eden bir şirket olamayız.

Elon Musk, açıklamalarının devamında merkeziyetsiz finansın (DeFi) hayranı olduğunu vurguladı. Ayrıyeten ünlü milyarder bu piyasaya dikkatleri çekti.

Lütfen yeni ayrıntıları görmek için sayfayı daima güncelleyin!

ardahan mutlu son

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj