Bu 10 Altcoin’de Dev Gelişmeler! İşte Detaylar… - Coinrot
 • BITCOIN/TL
  334278,476
  % 4,74
 • ETHEREUM/TL
  22939
  % 9,46
 • RIPPLE/TL
  6.18
  % 3,35
 • BITCOIN CASH/TL
  4587.56,639
  % 2,83
 • LITECOIN/TL
  1194.83
  % 3,58
 • COSMOS/TL
  108.7
  % 6,37
 • CARDANO/TL
  11.67
  % 3,87
 • TETHER/TL
  8.49
  % 0,58

Bu 10 Altcoin’de Dev Gelişmeler! İşte Detaylar…

Bu 10 Altcoin’de Dev Gelişmeler! İşte Detaylar…

29.559 dolarlık bir günlük taban yaptıktan sonra Bitcoin, 2.000 doların üzerinde yükseldi ve şu anda 32.000 doların üzerinde fiyatlandırılıyor. Bu ortada, ikinci en büyük kripto para ünitesi Ethereum, 1.990 dolara yakın süreç görüyor. Bugün için birtakım farklı altcoin haberlerini sizler için derledik, detaylı olarak inceleyelim.

1 – Tanınan altcoin Ripple’ın MoneyGram’ı, Stellar tarafından satın alınabilir!

Tanınan altcoin Ripple ile olan iştirakini sonlandırdıktan sonra MoneyGram, Stellar tarafından satın alınabilir. Stellar ağının geliştirilmesine odaklanan kar emeli gütmeyen bir kuruluş olan Stellar Development Foundation’ın, önde gelen para transferi şirketi MoneyGram’ı satın almak için global özel sermaye şirketi Advent International ile işbirliği yaptığı bildiriliyor.   Bu kademede, satın alma görüşmelerinin nasıl sonuçlanacağı belirli değil.

2- Altcoin projesi Sentinel, emerisHQ’daki lansmanını duyurdu

Altcoin projesi Sentinel, benimsenmeyi artırmak için emerisHQ’daki lansmanını duyurdu. Ayrıca Emeris, tüm kripto uygulamaları için tek durak protokol olmaya çalışmaktadır. Emeris’in beta sürümü de yakın gelecekte piyasaya sürülecek. Sentinel Network, merkezi olmayan bir eşler ortası (P2P) bant genişliği pazarıdır. Ayrıca bu ağ bant genişliği alım satımını da kolaylaştırır.

Bu lansmanla, Sentinel Network’ün DVPN’si daha yüksek likidite elde edecek. Sonuç olarak, bu, gelecekteki Sentinel dapp’lerini kullananlar için sıkıntısız bir kullanıcı tecrübesi sağlayacak. Ek olarak bu, Sentinel Network’ün benimsenmesini genişletecek.

3- Avalanche (AVAX), dApp’lerini Chainlink (LINK) fiyat feed’i ile güçlendiriyor

Yüksek performanslı Blockchain platformu Avalanche (AVAX), dApp’lerinin Chainlink (LINK) fiyat feed’i ile güçlendirildiğini açıklıyor. Merkezi olmayan oracle hizmetlerinin başkan satıcısı ve güçlü altcoin Chainlink (LINK), topluluk odaklı bir finansman programı sayesinde oracle’lerini Avalanche (AVAX) ile entegre edecek.

4 – LABS Group, RTS-NFT Resort Sürüm 2.0’ı yine başlatmayı planlıyor!

LABS Group, Kunang Kunang Glamping Resort için RTS-NFT müzayedesini yeniden başlatacağını duyurdu. Tweet’e nazaran takım, RTS-NFT (Ödüllendirme Devremülk) açık artırmasının 2.0 sürümünü başlatmayı planlıyo . Kunang Kunang Glamping, Endonezya’daki Licin’in dağlık kesitinde yer alan bir tatil beldesidir.

Belirtildiği üzere, bu yine başlatma daha düşük bir giriş fiyatıyla gerçekleşecek. Bu, daha fazla kullanıcının bu açık artırmaya uygun bir fiyata katılmasını sağlayacak. Bunun yanı sıra, tüm haklar ve avantajlar, bu açık artırma için eski sürümle tıpkı kalacak. Ekip, tekrar lansman tarihini önümüzdeki haftalarda toplumsal medya platformları aracılığıyla açıklayacak. LABS Kümesi, uçtan uca Blockchain tabanlı bir gayrimenkul yatırım ekosistemini kolaylaştırır. Dolayısıyla, bu lansman NFT ekosistemini bir sonraki düzeye taşıyacak.

5- Altcoin projesi IOI Game, 30.000 IOI Giveaway başlatmak için KuCoin ile iştirak kurdu

Altcoin projesi IOI Game, 30.000 IOI Giveaway başlatmak için KuCoin ile paydaşlık kurdu. Tweet’e nazaran, bu armağan birinci Tesla IOI’sini anıyor. Bu ikrama hak kazanabilmek için kullanıcının KuCoin’de ortalama 7 günlük en az 500 IOI’ye sahip olması gerekir. Ayrıyeten, uygun adaylar fiyatsız Tesla NFT ve premium IOI üyeliğine hak kazanabilir.

Ayrıyeten grup, 10.000 IOI mükafatı almak için rastgele 110 binici seçecek. Ayrıyeten, KuCoin’deki IOI/USDT süreç çiftinde en yüksek süreç hacmine sahip birinci 20 şoför 20.000 IOI’lik hisse kazanabilir. Ayrıyeten kullanıcılar toplam 15 adet özel hudutlu KuCoin (NFT) paketi kazanabilirler. Bilhassa, bu Tesla turnuvası 1 Ağustos 2021’de başlayacak ve 31 Ağustos 2021’de sona erecek.

6- Maker Foundation önümüzdeki birkaç ay içinde kapatılacak

Görünüşe nazaran Maker Foundation, önümüzdeki birkaç ay içinde kapanacağını duyurdu. Özellikle Maker Foundation, operasyonları tamamen merkezi olmayan özerk tertibi (DAO) MakerDAO’ya devrediyor. Bu nedenle, MakerDAO tam ademi merkeziyetçiliğe geçti. Dahası MakerDAO, Ethereum tabanlı Maker protokolünün ve bununla alakalı altcoin tokenleri MKR ve DAI’nin denetimini devralıyor.

7 – ChainGuardians, ekosistemi için bir vitrin oluşturmak için NFTify ile işbirliği yaptı

ChainGuardians ile işbirliği yapan NFTify’de haberler ortasında yer alıyor. Tweet’e nazaran ChainGuardians takımı, kendi ekosistemi için bu mağazanın oluşturulmasına yardımcı olacak. Bu koalisyon ile ChainGuardians kullanıcıları, NFTify web sitesinden NFT satın alma seçeneğine sahip olacaklar.

NFTify, yeni kuşak bir NFT e-ticaret platformudur ve tesirli bir NFT pazarı tasarlamak için tek durak noktasıdır. ChainGuardians, üstün kahramanların oyun ekosistemine katılan Blockchain tabanlı bir platformdur. Dolayısıyla, bu koalisyon oyunculara çeşitlendirilmiş NFT seçenekleri sunacak. Ek olarak, ChainGuardians ayrıyeten bu mağazanın anısına bir Guardian Hero oluşturmayı planlıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Takip et
Binance
Malatya masaj Yalova masaj Sivas masaj Tokat masaj Kayseri masaj Trabzon masaj Aydın masaj Elazığ masaj Afyon masaj Kütahya masaj Ordu masaj Eskişehir masaj Gaziantep masaj